• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Lucasca

1
Moje dziecko uczy się w szkole nr 10. Nauczycielką języka polskiego jest pani ......., nie chcę pisać pełnego nazwiska. Nurtuje mnie sprawa, czy tylko dzieci z klasy mojego dziecka (klasa V)mają problemy z tą panią, w postaci gnębienia przez nią? Rozumiem wymagania związane z poziomem nauki, jak to dzieci mówią, że nauczyciel  \'\'ciśnie\'\', ale wyzwiska, straszenie pozostawieniem na drugi rok w tej samej klasie, unikanie spotkań z rodzicami, rzucenie książką w uczennicę, wyśmiewanie uczniów i wiele, wiele innych?!
Co robić w tej sytuacji? Co zrobić, aby nie uczyła tej klasy w przyszłym roku szkolnym?
2
Odzież / Re: second handy Suwałki
16 Sie 2012, 20:24:48
Jeśli chodzi o ten z budki to zlikwidowany. Natomiast ten, który był obok pizzerii to przrniesiony na targowisko w centrum.
3
Babskie sprawy / Re: Poród w Sejnach
28 Maj 2011, 21:40:04
Witam, też polecam Suwałki, położne są bardzo fajne, WSZYSTKIE, bez wyjątku, miłe i uprzejme. Jedyna pani, co do której miałam zastrzeżenia była na oddziale patologii noworodka, do tego stopnia niemiła, że potrafiła nakrzyczeć, właściwie nawrzeszczeć na matkę (w sali obok), ze dziecko za mało zjadło i zaczęło z tego powodu płakać (wg tej pani oczywiście). Było to w nocy i cały oddział obudziła.
Ogólnie położne bez zarzutu, uczynne, opanowane, spokojne, POMOCNE.
Dwa razy miałam cc, i dwa razy skakano nade mną jak nad \"jajkiem\" :)

4
Babskie sprawy / dr Jóźwik
28 Maj 2011, 21:31:22
Witam,
mam pytanie odnośnie lekarza ginekologa dr Jóźwika, przyjezdzającego na wizyty do Suwałk z B-oku. Czy jeszcze przyjeżdża, jak często, ile bierze za wizytę, i jakim jest lekarzem? Czy warto do niego iść, może któraś z Was, dziewczyn do niego chodzi, czy leczy się... Zależy mi bardzo na tym, aby poznać opinie o nim, a nie ma gdzie się dowiedzieć...
5
vanillacat, masz może więcej info dot. aerobiku w sp nr 10?
6
Witam, może ktoś wie czy w szkole podstawowej nr 10 lub nr 7 są zajęcia z aerobiku? na googlach są jakieś nieaktualne informacje. Szukam info pewnych, najchętniej z numerem telefonu do prowadzącego lub prowadzącej zajęcia.
7
Nie ma sensu zapisywać się z wyprzedzeniem na znieczulenie, bo porodu nie da się zaplanować na konkretny dzień i godzinę. Podobno NFZ nie wyraził zgody , aby była pobierana taka opłata od rodzących.
8
W tych 520 złotych jest również opłata dla anestezjologa, dlatego tyle kosztuje.
9
to prawda, panie z \"zatrudniaka\" są zasiedziałe, od lat te same, co wcale nie oznacza, że pomocne. Młode osoby, nowe twarze przydałyby się w tym biurze pośrednictwa, a raczej niepośrednictwa, bo nie wiem czy ktokolwiek jeszcze zgłasza tam swoje zapotrzebowania na pracowników. Naprawdę dziwię się, po co właściwie pracuje tam tyle osób, na parterze i jeszcze w każdym pokoju na piętrze. Więcej ofert pracy jest chyba na TVS...
10
Dla dziecka / Re: Alergia
04 Sie 2009, 23:03:07
Pewnie, że się kładź. Prywatnie trzeba płacić za takie testy. I nie sądzę, żeby trwały one aż tydzień :)
11
A gdzie mieści się ta sławna cukiernia \"Stefanka\"?
12
Suwałki - pozostałe tematy / wyprawka
30 Lip 2009, 14:57:09
witam wszystkich, mam pytanie do mamuś, które niedawno rodziły w naszym szpitalu. Co w obecnej chwili, czy też sytuacji szpitala trzeba wziąć na wyprawkę dziecku i matce do szpitala-porodu i co mieć po porodzie na sali?
13
Witam, czy może ktoś jest zorientowany odnośnie odwiedzin na położniczym, podobno odwiedziny są wstrzymane
SMF spam blocked by CleanTalk