• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bursky

1
Pytanie do tynkarzy - jakie obecnie agregaty tynkarskie będą najlepsze pod względem ceny do jakości?
2
Które siłownie polecacie? Mam tutaj na myśli warunki, sprzęt i generalnie stosunek ceny do jakości? Zastanawiam się też nad jakimś wyposażeniem do domu, abym mógł ćwiczyć, wtedy gdy nie będę mógł chodzić na siłownię ze względów czasowych. Jak to u was wygląda?
3
Na jakiej platformie prowadzić blog? Pytam w kontekście strony o szeroko pojętej tematyce regionalnej. Będzie sporo treści, zdjęć, ale też i zamieszczania filmików i innych tego rodzaju materiałów. Ktoś już to może wcześniej przerabiał?
4
Posiadam drukarkę dwustronną OKI B432dn - tonery oryginalne są dosyć drogie i zastanawiam się poważnie nad tańszymi zamiennikami. Czy ktoś już to moze wcześniej przerabiał? Jak to wpływa na drukarkę, bo producenci zwykle odradzają. Jaka jest jakość wydruku?
5
Sprzęt komputerowy / Stojak pod sztangę
19 Sty 2020, 11:24:57
Szukam jakiegoś stojaka pod sztangę. Podstawa - to powinien być wytrzymały, aby nie uginał się pod ciężarem itd.
6
Gdybyście mieli wybór, to jakie auto osobowe obecnie byście kupili w budżecie do około 150 tys zł? Oczywiście auto z przeznaczeniem do zadań firmowych.
7
W zasadzie to masz dwie opcje, Pierwsza to udać się do auto szrotu i kupić używany, ale w dobrym stanie. Druga opcja, to po prostu zakupić nowy - to też jest jakieś rozwiązanie.
Wybór jest duży, dostępność też jest duża, więc nie powinno być raczej większego problemu z podjęciem decyzji.

Proponuę sprawdzić jeszcze tutaj: https://www.przeguby.pl/kategoria/35/podpory-walow-napedowych/
8
Biznes / Odp: Oprogramowanie typu ERP
24 Paź 2019, 11:22:41
Wybór jest stosunkowo duży, bo fakty są takie, że tego rodzaju programy są chętnie wybierane przez wiele firm. W dużym skrócie podnoszą one wydajność, zarządzenie, usprawniają przepływ informacji, umożliwiają rozliczanie pracowników z wykonania powierzonych im zadań.

Bez przetestowania trudno będzie podjąć decyzję. Na https://waproprogramy.pl/wapro-online-mozliwosci-srodowiska-chmurowego/ proponuję jeszcze sprawdzić.
9
Budownictwo / Wybór agregatu tynkarskiego
17 Paź 2019, 07:44:22
Potrzebuję zakupić jakiś sprawdzony agregat tynkarski. Przede wszystkim do gładzi wewnątrz budynków, bloków i w innych tego rodzaju miejscach. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
10
Biznes / Jakie kierunki studiów?
17 Paź 2019, 07:41:51
Jakie aktualnie są opłacalne kierunki studiów? Pytam w kontekście późniejszej kariery zawodowej, oraz tego, aby nie było większego problemu w znalezieniu dobrze płatnej pracy?
11
Motoryzacja / Oświetlenie rowerowe
10 Wrz 2019, 09:25:32
Szukam jakiegoś efektywnego, wytrzymalego oświetlenia rowerowego. Dzień jest coraz krótszy, a pogoda jeszcze umożliwia jazdę rowerem. Może ktoś już to wcześniej przerabiał?
12
Czy jest taki dokument oraz kiedy i w jakich sytuacjach należy go stosować? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
13
Możecie polecić jakieś sprawdzone oprogramowanie do wysyłania mailingu? Chodzi o newsletter do którego zapisali się użytkownicy, oraz chęć wysyłania im powiadomień o nowych treściach czy inne przydatne informacje.
14
Hobby / Wędkowanie
10 Sie 2019, 11:13:14
Czy są na sali wędkarze? Gdzie i na jakie ryby zwykle wędkujecie? Jaką metodą? Jakiego sprzętu oraz przynęt używacie zwykle? Jaki największy okaz udało wam się wyłowić?
15
Potrzebuję założyć rachunek bankowy - zależy mi korzystnym współczynniku ceny dojakości usługi. Zwłaszcza jeżeli chodzi o bankowość elektroniczną. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
SMF spam blocked by CleanTalk