• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bursky

31
No właśnie do czego konkretnie służą kolektory danych i jakie mają w zasadzie zastosowanie?
32
Budownictwo / Badnie wód gruntowych
03 Maj 2019, 12:04:27
A więc mamy pewną działkę X, na której chcielibyśmy sprawdzić poziom wód gruntowych - pod przyszłą studnie głębinową, aby nie kopać w ciemno. Czy jest w ogóle taka możliwość?
33
Kleszcze niestety występują w co najmniej kilku stadiach rozwoju. Te najmniejsze czyli larwy, następnie groźne nimfy i jeszcze groźniejsze osobniki dorosłe.
Liczy się prewencja, a więc odstraszanie. Na rynku jest dużo skutecznych preparatów. Wiadomo, że czasami może dojść do ukąszenia, wówczas trzeba możliwie szybko i sprawnie usunąć kleszcza dezynfekując miejsce wkłucia. Są do tego celu specjalne przyrządy które mozna kupić przez internet bądź w aptece. Info na temat tego preparatu: https://kickthetick.pl/kick-the-tick-repelent/
34
Pytanie, w jaki sposób chronić swój kapitał przed czynnikiem jakim jest inflacja. A jak widać, z roku na rok jest to coraz większy problem z tego względu, że coraz więcej środków jest emitowanych bez pokrycia.
Jak to u was wygląda, czy ktoś z was ma jakieś przemyślenia na ten temat?
Czy np korzystanie z takich okazji jak te tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/promocja-ing-banku-100-zl-za-otwarcie-konta.php ma jakiś wiekszy sens.
35
Jakie style pływackie preferujecie? Najbardziej popularnym jest chyba kraul. Ale jest też cała masa innych. Jak to u was wygląda?
36
Czy jest jakaś opcja, aby przed wykonaniem odwiertu sprawdzić na jakiej głębokości znajdują sie pokłady wody?
37
Jakie działania marketingowe przynoszą obecnie najlepsze rezultaty jeżeli chodzi o stronę internetową? Pozycjonowanie? Reklama w mediach społecznościowych? Coś jeszcze?
38
Budownictwo / Wybór gaśnicy
24 Mar 2019, 12:21:58
Czy ktoś może przerabiał może tematykę gaśnicy? Takiej do użytku domowego, aby w szybki i efektywny sposób można było zredukować zagrożenie pożarowe.
39
Szukam jakiegoś dobrego ubezpieczenia OC i AC. Mam kilka swoich typów, ale chętnie poczytam opinie jak to u was wygląda? Szukałem oferty to niezbyt wiem jak teraz najlepiej to załatwiać - stacjonarnie, czy może lepiej przez internet? jest różnica w cenie?
40
Biznes / Produkcja energii elektrycznej
22 Lut 2019, 13:48:51
Chodzi o indywidualnaą produkcję energii elektrycznej. Pytanie, czy można na tym zarobić? Np produkowanie z wykorzystaniem instalacji solarnych?
41
Ok, chyba już tutaj znalazłem: https://www.egsystem.pl/
więc temat do zamknięcia.
42
Dyskusja widzę trochę się rozwinęła :)
43
Budownictwo / Odp: Osprzęt elektryczny
11 Lut 2019, 13:56:55
Gniazdka czy włączniki można kupić od około 4 czy 5 zł za sztukę (patrz na allegro). Zwykle są to proste elementy, wykonane z określonej jakości tworzywa.
Jest też duży wybór wśród markowych producentów takich jak ABB, Legrand, Karlik, Kos czy Ospel, które to pod względem ceny do jakości sprawdzają się bardzo dobrze.
Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://osprzet-sklep.pl/
44
Dzwoń do starostwa, tam Ci powiedzą. Poza tym w sieci masz wyliczankę, co trzeba posiadać. Są to zwykle takie dokumenty jak umowa zakupu, dowód rejestracyjny, dokument tożsamości itd.
Masz to dokładnie w sieci opisane. To co jest najbardziej uciążliwe z mojego punktu widzenia, to konieczność odstania w kolejce, do okienka urzędnika. Mamy XXI wiek, dziwne, że nie zostało to do tej pory zautomatyzowane.
Szczegóły dotyczące tego zagadnienia znajdziesz tutaj pod linkiem: https://wygodnie.pl/porady/przerejestrowanie-samochodu%E2%80%93co-trzeba-wiedziec
45
Chodzi o elementy odzieży, które w efektywny sposób ochronią przed porażeniem energią elektryczną. Czy ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracąć uwagę przy ich wyborze? Chodzi o specyfikację i charakterystyke.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.egsystem-sklep.pl/
Można tam znaleźć całkiem dużą specyfikację z tego zakresu.
SMF spam blocked by CleanTalk