• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bursky

76
Motoryzacja / Odp: Rurka typu peszle
24 Sie 2018, 07:02:48
Dobra, dzięki za informacje. Już szyba znalazłem.
Konkretnie tutaj: Peszle - https://www.egsystem-sklep.pl/
Mają całkiem duży wybór i bezproblemową dostawę. Krótko mówiąc, bez większych zastrzeżeń.

77
Motoryzacja / Rurka typu peszle
23 Sie 2018, 07:37:27
Gdzie w Suwałkach znajdę rurki typu peszle, do których mógłbym włożyć przewody, a które byłby dzięki temu chronione przed możliwością uszkodzenia mechanicznego. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
78
Możliwości z tego zakresu jest całkiem dużo. Z pewnością jednymi z bezpieczniejszych są kaski integralne. Dobrze dopasowane do głowy, chronią ją w wysokim stopniu z każdej strony. Kaski szczękowe, też chronią, tylko robi to na trochę innej zasadzie.
Kaski otwarte bardzo dobrze nadają się do wszelkiego rodzaju wolnych pojazdów jak skutery, gdzie nie rozpędzamy się do zbyt dużych prędkości.  Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://motocyklowekaski.wordpress.com/2018/07/24/czym-charakteryzuja-sie-kaski-integralne/
79
Przetwornica lub po prostu transformator toroidalny, który może zostać zakupiony za kilkadziesiąt zł. Jego podłączenie i konfiguracja nie jest skomplikowanym zadaniem.
Dodać, należy, że transformatory obniżają napięcie, podczas gdy inne parametry prądu pozostają bez zmiany.
Generalnie proponuję zapoznać się z zasadą działania transformatorów.
80
Nest Bank rzeczywiście trzyma poziom. Mam nadzieję, że nie ulegnie zmianie na przestrzeni kolejnych lat.
Ale inne banki mają również dosyć interesujące oferty. Mam tutaj na myśli chociażby ING Bank Śląski, mBank, Bank Millenium, w których konta bankowe też są w zasadzie darmowe, lub bardzo tanie. Jakoś uśługi też jest w ich przypadku na bardzo dobrym, wysokim poziomie. To się ceni.
Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://konto-w-banku.pl/ing-direct/
81
Biznes / Stoisko handlowe na targach
12 Sie 2018, 10:41:43
Zastanawiam się z czego najlepiej wykonać stoisko handlowe na targach, tak aby znajdowało się logo oraz napis z nazwą firmy oraz usług - chcemy aby wyglądało to profesjonalnie. Możecie polecić coś w tym zakresie?
82
Potrzebujemy zamontować włącznik elektryczny schodowy - taki do obsługi klatki schodowej zarówno na górze jak i na dole. Pytanie, jak to poprawnie podłączyć aby funkcjonowało tak jak trzeba?
83
Motoryzacja / Tory samochodowe
12 Sie 2018, 10:37:29
Czy u nas w okolicy funkcjonują jakieś tory samochodowe, na których istniałaby możliwość legalnego pościgania się?
84
Nauka / Rachunek bankowy studencki
12 Sie 2018, 10:36:15
Potrzebuję założyć jakiś rachunek bankowy, studencki. Zależy mi na możliwie niskich kosztach związanych z jego obsługą. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
SMF spam blocked by CleanTalk