• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - heniutek

1
Prawda jest taka, że teraz koszulki zamawia się zdalnie, z dowolnego miejsca w kraju. A dlaczego warto nosić takie koszulki? Napisano o tym fajny artykuł, dostępny jest tutaj: http://www.jaw.pl/2019/06/wyraz-siebie-koszulka-co-polacy-nosza-na-t-shirtach/. Sam mam kilka takich dedykowanych koszulek i jestem bardzo z nich zadowolony.
2
Nauka / Podręczniki szkolne
19 Sie 2019, 16:55:38
Za kilka dni będzie rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Jak wiadomo, każda księgarnia podręczniki szkolne sprzedaje na potęgę, chociaż bardziej opłaca się kupować online. Ja od jakiegoś czasu kupuję na https://livro.pl/podreczniki-szkolne, bo jest to jedyna księgarnia online, gdzie książki bardzo szybko docierają.  
3
Off-topic / Dobra książka
19 Sie 2019, 15:45:07
Jaką dobrą książkę ostatnio przeczytaliście? Mnie teraz wciągnęła książka "Cudowny chłopak", którą zamawiałem stąd https://livro.pl/blog/recenzja-ksiazki-cudowny-chlopak-rj-palacio. Akcja zaskakująca, jednakże zdradzać jej nie będę - sami musicie tę książkę przeczytać.
4
Off-topic / Odp: Tani hosting
19 Sie 2019, 15:28:19
Jeżeli chodzi o tani hosting to jednym z lepszych rozwiązań jest https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www. Mają dobre parametry, w stosunku do ceny. No i nie ma problemu z dostępnością usługi, jeszcze żadnego padu nie pamiętam.
5
Hobby / Odp: Wędkowanie
19 Sie 2019, 15:25:55
Ja tam lubię wędkować, mam swoje miejscówki, jednakże jeżdżę dalej w kraj, u nas w okolicy jakoś nie potrafię się przekonać. Ostatnio były tak intensywne połowy, że musiałem kupić nowe podbieraki wędkarskie, bo poprzednie niestety nie wytrzymały. W sumie co się dziwić, jak były to najtańsze rozwiązania. Teraz poszedłem na jakość i zamówiłem z http://pleciona.pl/pl/c/Podbieraki-Wedkarskie/536. Zobaczymy, czy faktycznie są tak wytrzymałe, jak się o nich mówi.
6
Budownictwo / Mury oporowe
19 Sie 2019, 15:22:22
Kojarzycie może, kto byłby w stanie najszybciej postawić mury oporowe? Mam problem z osuwaniem się gruntu na działce, jednakże sam nie będę w stanie takiego muru wykonać. Jeżeli się nikt nie znajdzie to skorzystam z https://www.mury-oporowe.pl/mur-oporowy/, bo wiem, że mają bardzo dobrą jakość wykonania (i na tym by mi zależało), jednakże zawsze wolę lokalne firmy - jak takowych nie ma to patrzę na firmy z kraju, o dobrej opinii.
7
Off-topic / Obsługa ksiegowa
19 Sie 2019, 10:25:48
W jaki sposób odbywa się u Was obsługa księgowa?  Robicie to siłami własnymi czy też może stawiacie na outsourcing? U nas praca własnymi siłami nie skończyła się dobrze, teraz korzystamy z pomocy http://www.vattax.pl/obsluga-ksiegowosci/ i żadna kontrola nam niestraszna.
8
A w zakresie dywanów jakie sklepy są Waszym zdaniem najpopularniejsze? Ja się przekonałem ostatnio do dywanowy24.pl. Zaskoczyła mnie nie tylko polityka cenowa tego sklepu, lecz przede wszystkim szybkość, w jakim czasie zamówione dywany do mnie dotarły.
SMF spam blocked by CleanTalk