• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - PannaNikt

1
a ja słyszałam o fotografie, który zaprasza młodych do studia, włącza głośną muzykę, wrzuca konfetti i poduszki, a młodzi tam szaleją, skaczą i tańczą.8) Jest kolorowo i oryginalnie. Park Konstytucji chyba jest zbyt banalny... ale ten fotograf nie pracuję w Suwałkach... chyba żeby tak namówić jakiegoś    ;)
2
Aktualności, wydarzenia / co z deptakiem?
03 Lip 2007, 12:40:41
Czy fragment Kościuszki, ten wybrukowany, będzie zamknięty dla ruchu? nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale myślałam, że właśnie w wakacje będą tam parasole, ogródki itd...:/
3
Wesela / Re: Wesele w Suwałkach
14 Lut 2007, 13:17:34
niki nie bądź taka agresywna, kasieńka chciała Ci tylko coś poradzić ;) a przecież pytasz o radę ;) moja kumpela miała w wakacje wesele w Holiday\'u tylko że było więcej osób (ok. 100)
4
oj, dobrze, że jest ta PWSZ. Fakt, że przyjmują tam wszystkich, jak leci (łącznie z tymi, którzy nie zdali matury --->amnestia 8) ) ale czytałam gdzieś, że za parę lat mają się ubiegać nawet o prawo do doktoryzowania. Dobrze by było, gdyby w Suwałkach powstał ośrodek naukowy z prawdziwego zdarzenia. A PWSZ cały czas się rozwija!!
5
a ja zebrałam znajomych i idziemy dziś razem na wystawę :D
6
Aktualności, wydarzenia / Re: Centrum
26 Wrz 2006, 20:48:55
a to nie są zabudowania z początku XIX wieku?? zresztą ja zawsze myślałam, że za zabytek uznaje się obiekt conajmniej przedwojenny.........hmm ale nie wiem :/
7
Aktualności, wydarzenia / Re: Centrum
25 Wrz 2006, 19:26:59
no ale Chłodna jest jak najbardziej ulicą zabytkową (tak mi się przynajmniej wydaje...)
8
jasne, że to normalność - szkoły nie stać na zastępstwa, to z ostatnich godzin zwalniają. Ja w maturalnej klasie przez ponad miesiąc nie widziałam swojej nauczycielki z angielskiego. Zastępstw też nie było. I jakoś żyję - maturę zdałam, nawet rozszerzoną, po angielsku też się dogadam spokojnie. A nie uczyłam się w ZS 2, więc widać, że w innych szkołach to też nic dziwnego ;)
9
Aktualności, wydarzenia / Re: Centrum
25 Wrz 2006, 12:38:15
ej, ale nawet sklepy itd muszą pasować do planu zagospodarowania przestrzeni!! w Zamościu miasto nie zgodziło się na otwarcie McDonald'sa na starówce, bo nie pasował, mimo, że kamienica,  w której miał powstać, była prywatna. Tak samo np. nie można wybudować domu w Parku Narodowym, choćby się tam miało działkę z prawem budowy.
10
ojeju, to koniecznie trzeba iść !! mam nadzieję, że się wyrobię przed październikiem - kurczę, tylko rzeczywiście to mało rozreklamowane jest :/
11
Suwałki - pozostałe tematy / Re: Kaufland
23 Wrz 2006, 20:00:54
hehehe no np. gotowanie kiełbasy w oleju :P nie no - żart - niczego takiego tam nie widziałam nigdy. Ale raz się z dziewczynami, które tam pracowały, zbijałyśmy, idziemy o 20 po Kauflandzie z identyfikatorami pracowników i rozmawiamy: "to co teraz robimy?? może ugotujemy zgniłe kiełbasy??" a potem się kapnęłyśmy, że ludzie jeszcze są w sklepie i nas słyszą  :lol:  :lol:  :lol:
12
a do kiedy ma być ta wystawa??
13
Suwałki - pozostałe tematy / Re: Kaufland
23 Wrz 2006, 11:04:22
hihihi, ja w Kauflandzie pracowałam przez kilka nocy, jakie ja tajemnice znam!!!!!!!!!!!!!  ;) ;) ;)
14
no, ja też bym chciała lotnisko!! tym bardziej, że w Lublinie budują-mogłabym szybciutko w domu być, a nie 8,5h :/
15
a to dziwne, bo myślałam, że ci, co robią ortografy mają tylko 1 wybór-wyjechać :P
SMF spam blocked by CleanTalk