• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - fresh

16
Zmotywowani waszymi licznymi sugestiami zapraszamy do testowania nowego forum portalu suwalki.info - www.forum.suwalki.info . Wszelkie uwagi kierujcie na [email protected] .
17
Jakie wydarzenia w Suwałkach uważacie za najważniejsze w 2014 roku ? Reelekcja prezydenta Renkiewicza? Afery w MOPS i Ośrodku Pomocy Społecznej? Przedłużające się w nieskończoność remonty ulic? Wybór Suwalskiego Parku Krajobrazowego do grona 7 nowych cudów? Odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego? A może coś zupełnie innego?Czekamy na wasze propozycje.
18
W dniu 11 maja 2014 roku odbędzie się kolejna, trzecia już edycja, Międzynarodowych Targów Budowlanych - „DOM I OGRÓD”.
        Targi, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się w hali widowiskowo-koncertowej SOK, przy ulicy Jana Pawła II 5, w Suwałkach.
        Wśród zaproszonych gości, którzy swoją obecnością mają zaszczycić imprezę, znajdą się przedstawiciele władz wojewódzkich i miejskich, konsulowie krajów ościennych oraz wysokiego szczebla przedstawiciele ministerstw i instytucji związanych z gospodarką.
      Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie okazji dla  polskich  firm produkcyjnych i handlowych związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną do prezentacji oferty zainteresowanym klientom - nie tylko z Suwałk i regionu, ale i z krajów ościennych (w tym szczególnie z Litwy). Targi mają zamysł z sukcesem nawiązać do najlepszych tradycji Polsko-Litewskiej Izby Gospodarczej Rynków Wschodnich, która przez lata była organizatorem Targów Przygranicza w Suwałkach oraz organizowała wystawy polskich produktów na Wschodzie.
        Zaproponowana formuła Targów, która z sukcesem sprawdziła się w roku ubiegłym, oferuje różnorodne formy komunikacji biznesowej, trafiające skutecznie do potencjalnych klientów w regionie, jak również klientów i partnerów zagranicznych.

 Czy taka impreza jest w Suwałkach potrzebna?
20
Chcemy zbadać preferencje suwalczan odnośnie pizzy i opisać to w artykule z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy, który przypada 9 lutego. Piszcie, jakie smaki, jakie dodatki, jakie sosy Wam najbardziej smakują. Które lokale mają najfajniejszy wystrój i obsługę. Ze względu na \"świąteczny\" charakter prosimy unikać miażdżącej krytyki i \"wylewania żali\", a skupić się na pozytywach. Napiszemy dobrze o tych, którzy na to zasługują, innych pominiemy milczeniem.
Liczymy na uszanowanie zasad tej dyskusji. Smacznego!

Która pizzeria w Suwałkach serwuje najlepszą pizzę? Zapraszamy do oddania głosu w nowej sondzie suwalki.info:

http://www.suwalki.info/poll.php?m=1
21
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że portal suwalki.info został zaproszony do współorganizowania Targów Ślubnych Suwałki 2104 r. Targi odbędą się w salach na dwóch piętrach Restauracji Na Starówce, przy ulicy Chłodnej 2 w Suwałkach, w dniu 06.04.2014 r. (niedziela).

Organizatorem Targów jest Agencja reklamowa R PROJEKT z Białegostoku oraz Agencja reklamowa It-Service z Suwałk. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie oraz ogromny potencjał reklamowy organizatorów zapewni Targom wyjątkową oprawę i wysoką frekwencję.

Targi Ślubne Suwałki 2014 mają zmienić tradycyjne spojrzenie na tego typu imprezy. Szersze grono wystawców, bogaty program Targów, liczne prelekcje tematyczne oraz pokazy multimedialne. Atrakcyjne promocje i wiele innych.

Na dzień dzisiejszy finalizowane są rozmowy ze sponsorami: m.in. sieć RTV-AGD, Ogólnopolskie Biuro Podroży oraz jeden z czołowych polskich banków. Sponsorzy ufundują atrakcyjne nagrody dla zwiedzających, które można będzie wygrać w głosowaniu na najlepsze stoisko Targów. Dodatkowa, wyjątkowo atrakcyjna nagroda przyznana będzie Wystawcy, którego stoisko wygra głosowanie.

Nowa, poszerzona formuła targów przewiduje znacznie szersze grono wystawców. Podczas Targów prezentowane będą oferty: suknie ślubne i wieczorowe, ubiory męskie, bielizna, biżuteria, pojazdy do ślubu, oprawa muzyczna (zespoły i dj-e), sale weselne (w tym hotele i restauracje), usługi foto/video, catering, usługi kosmetyczne/fryzjerskie, kwiaciarnie, cukiernie, szkoły tańca, ale również mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych, banki oferujące kredyty w programie MDM i wiele innych.

Do udziału w Targach zostaną zaproszeni przede wszystkim wystawcy z Suwałk i okolic, ale nie zabraknie również wystawców z Augustowa, Olecka, Sejn, Ełku, Gołdapi oraz Białegostoku.

Targom towarzyszyć będą liczna prelekcje i pokazy multimedialne dotyczące tematyki związanej z weselem, jego planowaniem, realizacją, a także wspólnym życiem młodej pary po ślubie:

Najnowsze trendy mody ślubnej

Jak perfekcyjnie przygotować własne wesele

Najmodniejsze kierunki na podróż poślubną

Rządowa dopłata w programie Mieszkanie dla Młodych

Dobry kredyt hipoteczny dla Młodej Pary

Jak pięknie wyglądać na ślubie - porady kosmetyczki

i wiele innych

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa jak na tego typu imprezę kampania reklamowa, której budżet wynosi aż 20.000 zł. Wśród działań promocyjnych i reklamowych znalazły się między innymi:

Billboardy wielkoformatowe na terenie Suwałk, 6 szt. (czas emisji 2-4 tygodnie)

Reklamowe platformy mobilne

Wielkoformatowa plansza reklamowa w okolicach budynku Targów, przy głównych ulicach Suwałk (3 tygodnie)

Reklama na telebimie przy CHR Suwałki Plaza

Cykl artykułów sponsorowanych w lokalnych i regionalnych mediach,

Pakiet reklam w portalu suwalki.info: wywiad sponsorowany z organizatorami w portalu, banery internetowe - 2 szt. (4 tygodnie), stała reklama Targów na stronie głównej z linkiem do strony internetowej, mailing elektroniczny do wszystkich zarejestrowanych użytkowników suwalki.info - 35.000 subskrybentów (2 szt.)

Reklama internetowa typu pop-up na stronie www.wesela.suwalki.info

Specjalny serwis internetowy poświęcony Targom

Katalog Targowy, papier kredowy, kolor, A5, około 16 stron, 8.000 szt.

Insert reklamowy \"Gazeta Współczesna\"

TVS - reklama telewizyjna 2 tygodnie

Dla Wystawców przygotowaliśmy szeroki wybór form uczestnictwa: standardowe stoiska targowe w cenie od 200 do 900 zł netto, stoiska specjalne, udział w pokazach mody, przeprowadzenie własnej prelekcji, reklama w Katalogu Targowym (nakład 8.000 szt.) i inne.

Czekamy na Wasze opinie... i zgłoszenia do udziału w Targach.

22
Już po raz dziewiąty ogłosimy konkurs na najlepszy lokal w Suwałkach. W tym roku zmieniamy jednak formułę konkursu. Zgodnie z sugestiami użytkowników suwalki.info, w plebiscycie na Lokal Roku 2013 wybierany będzie lokal gastronomiczny, który cieszy się największym uznaniem suwalczan. Smaczne jedzenie, przyjemne wnętrze, gustowny wystrój, miła obsługa... liczyć się będzie cała oferta. Zapraszamy do zgłaszania propozycji. Która suwalska restauracja/ bar/ pizzeria zasługuje waszym zdaniem na tytuł Lokal Roku 2013 w Suwałkach?

 
23
W tym tygodniu po raz pierwszy rusza KONKURSOWY WEEKEND Z SUWALKI.INFO. Na przedłużony listopadowy weekend przygotowaliśmy dla naszych użytkowników 10 konkursów i kilkadziesiąt różnych nagród. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz pomysł na urozmaicenie długich listopadowych popołudni i wieczorów i KONKURSOWE WEEKENDY na stałe wpiszą się w działalność suwalki.info. Czekamy na wasze uwagi, propozycje nagród i ...  fundatorów nagród do kolejnego, tym razem bożonarodzeniowego, KONKURSOWEGO WEEKENDU.
Dziękujemy sponsorom konkursu:
AJS Salon Urody,
Cinema Lumiere,
Fantasy Park,
Felgocar,
Flormar Stoisko kosmetyczne,
FotoMalarz.pl,
Masaż Leczniczy Mobilny,
Myjnia Suwałki Wojska Polskiego,
Portal Turystyczny Suwalszczyzna - www.suwalszczyzna.net
Restauracja Rozmarino,
Tomiart Studio Tatuażu.

24
W dniu 16 czerwca 2013 roku odbędzie się II międzynarodowa edycja Suwalskich Targów Budowlanych - DOM I OGRÓD . Co sądzicie o tej imprezie?

Wśród zaproszonych gości, którzy swoją obecnością mają zaszczycić imprezę, znajdą się przedstawiciele władz wojewódzkich i miejskich, konsulowie krajów ościennych oraz przedstawiciele centralnych urzędów i instytucji związanych z gospodarką. Organizatorzy Targów Budowlanych w Suwałkach postawili sobie za cel stworzenie okazji dla  firm produkcyjnych i handlowych związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną, deweloperów i banków do prezentacji oferty zainteresowanym klientom - nie tylko z Suwałk i regionu, ale i z krajów ościennych (w tym szczególnie z Litwy). Wierzymy, że uda nam się z sukcesem nawiązać do najlepszych tradycji Polsko-Litewskiej Izby Gospodarczej Rynków Wschodnich, która przez lata była organizatorem Targów Przygranicza w Suwałkach oraz organizowała wystawy polskich produktów na Wschodzie.
 W tym trudnym dla gospodarki roku chcielibyśmy zaproponować wystawcom bardzo różnorodną formę komunikacji, trafiającą skutecznie do potencjalnych klientów w regionie, jak również klientów i partnerów zagranicznych.
 
25
Drodzy Użytkownicy,

Oddajemy wam do dyspozycji nowe, długo wyczekiwane kategorie ogłoszeń: oddam i rolnictwo, niedługo pojawi się też dział fotografia. Prosimy o propozycje podkategorii do działu fotografia i propozycji kolejnych kategorii do www.ogloszenia.suwalki.info. W rekordowym dla nas styczniu - 1.800.000 odsłon, dodano w naszym systemie ogłozeniowym 7000 ogłoszeń. Mamy nadzieję, że dwa nowe i kolejne planowane kategorie zwiększą popularność naszego systemu ogłoszeniowego.

Przypominamy, że do końca lutego można w serwisie ogłoszeniowym www.ogloszenia.suwalki.info bezpłatnie zamieszczać zdjęcia po wpisaniu w miejscu kodu sms hasła, którym jest nazwa naszego portalu, czyli www.suwalki.info . Zdjęcia do swojego ogłoszenia dodacie bezpłatnie w kilkunastu kategoriach ogłoszeń: Biznes, Budownictwo, Dla dziecka, Do ślubu, Hobby, Meble, Motoryzacja, Nauka, Oddam Odzież, Towarzyskie, Przejazdy, Rolnictwo, Sport i rekreacja, Sprzęt komputerowy, Sprzęt RTV-AGD, Telefony komórkowe, Uroda i zdrowie, Zwierzęta. Za kilka dni uruchomione zostaną dwie kolejne: Rolnictwo oraz Oddam.

Aby dodać ogłoszenie ze zdjęciami należy wybrać odpowiednią kategorię tematyczną a nastepnie wybrać opcję "dodaj ogłoszenie" i postępowac zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Cekamy na wasze propozycje i uwagi

Zespół portalu suwalki.info
26
w zeszłym roku była to mega ściema, a jak w tym? prosze Internautów o opinie
27
Praca / Re: Animex Suwałki It returns !!
16 Mar 2011, 18:41:20
Bo połowa postów nie nadaje się do publikacji. Ludzie wypisuja różne rzeczy prawdziwe albo nie a potem piszą z prośbą o usunięcie ich wypowiedzi, jeśli są problemy w firmie to proponuję to zgłosić stosownym instytucjom, pozdrawiam - admin
28
Imprezy / Re: LOKAL ROKU 2010
09 Sty 2011, 14:26:30
głosowanie rozpoczęte! - www.suwalki.info/sonda
29
Imprezy / LOKAL ROKU 2010
28 Gru 2010, 13:18:11
Już po raz szósty portal suwalki.info ogłasza plebiscyt internautów \"Tu się bywa - Lokal Roku\". Ideą naszego plebiscytu jest uhonorowanie lokalu, knajpki, restauracji - w którym mieszkańcy miasta najchętniej spędzają czas w towarzystwie przyjaciół, znajomych czy rodziny. Zachęcamy do zgłaszania własnych nominacji - prosimy jednak o przemyślane propozycje.
30
Aktualności, wydarzenia / Dzikie wysypisko
29 Lis 2010, 15:37:12

Na ul. Utrata kier. Plociczno za torami ok. 800 m po lewej stronie zolta duza wywrotka wywozi ciagle ;smieci; i wywala w brzozowe zagajniki .Moze straz miejska to zainteresuje bo ten ;proceder; od dluzszego czasu jest prowadzony.Szkoda tych pieknych zagajnikow bo nieraz widac tam sarny pasace sie i nie tylko.
Temat od: suwalszczanin
SMF spam blocked by CleanTalk