• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - vanillacat

2071
Off-topic / Re: Pijany za kierownicą
13 Cze 2005, 21:31:41
Najpierw łazisz nawalony a potem siadasz za kierownica. Ja nie mam litości dla żadnych pijaków jak pijesz w domu to pij ale nie siadaj za kólkiem. Poza tym jak idziesz ul pijany to możesz wejśc pod samochód i niewinny człowiek będzie miał wyrzuty sumienia do końca zycia (ja bym nie miała). Zaostrzenie kar dlka pijaków i przymusowe leczenie oraz odbieranie pr jazdy do końca zycia i co najmniej 1000 godz w szpitalu przy ofiarach wyapdów spowodowanych przez alkoholików.
2072
Off-topic / Re: Pijany za kierownicą
04 Cze 2005, 10:20:51
A ja zgadzam sie z lukim. Ludzie co jest z Wami?! Uważacie ze pijani kierowcy moga jeździć po ulicach? Zastanówcie się nad tym bo jak wyjdziecie na pasy i nagle wyskoczy samochód z pijanym kierowcą to co? Nie uciekniecie.
Popełniać błędy każdy może ale siadanie po pijaku za kierownica to nie bład a najgorszy rodzaj ludzkiej głupoty.
2073
Laffi ktÓre i mÓwiąc spójrz do słownika
2074
Misza co do Eleni to może i stare ale na pewno nie przebrzmiałe. Moja rodzina szczególnie rodzice lubią tą piosenkarkę to pójdą na Dni S a dzieciaki szaleją za 1-8L to ich klimaty. TLove to też przebrzmiałę podobnie jak piersi -ich Hela to przebój wszechczasów a szczególnie jej wdzięki ;) To nie znaczy że jak Ci nie odpowiada to i każdemu nie a poza tym to sypnij kasą. Łatwo tak mówić zrób zbiórkę wśród ludności namów urzędników UM niech też się dołożą i zorganizuj nikt Ci nie zabrania.  
2075
Tym żyje od niedawna w okolicach Suwalszczyzny on stąd nie pochodzi ;) Ze znanych osób można wymienić: Mleczko A., A. Strumiłło, J. Broc - wspaniały nauczyciel, państwo Bajer oraz właściciele Starówki itp to dzieki nim nasze miasto ma kulturalne miejsca dzieki którym jest gdzie spędzić czas ze znajomymi z innych miast  i to chyba wszystko...Smutne ale prawdziwe. Natomiast z osób mi bliskich wymienię jedną to wspaniała kobieta która osiągnęła to co w życiu zaplanowała bez niczyjej pomocy. Dlaczego nie ma nikogo z elity miasta? Bo jak wiadomo teraz z S. wszyscy młodzi uciekają bo nie ma pracy a urzędnicy nic nie robią aby tę sytuację poprawić.
SMF spam blocked by CleanTalk