• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Budownictwo / Odp: Nowy dom
Ostatnia wiadomość przez dinaa - 27 Wrz 2023, 18:10:54
A  jaki macie pomysł  tak   w ogóle na wykończenie swojego domu?  Jak chodzi o mnie to znalazłam właśnie artykuł   https://www.doit4you.pl/kamien-dekoracyjny-naturalny-kamienny-potencjal-piekna/   -   który naprawdę jest inspirujący. Odkrywa on  piękno kamienia  dekoracyjnego i możliwości jego zastosowania.
2
Budownictwo / Odp: Nowy dom
Ostatnia wiadomość przez mariah - 27 Wrz 2023, 14:28:09
A co przykładowo  z  ogrodzeniem?  Czy może macie  w  tym kierunku jakiś pomysł, plan???   Ja  przykładowo kupiłam  używany płot, bo znalazłam całkiem niezły i nawet niskiej cenie. A  tutaj https://www.sklep.kut-met.pl//elementy-do-ogrodzen/rozety   chcę  kupić dodatkowo do niego dekoracje, rozety itd.
3
Suwałki - pozostałe tematy / Odp: rolety, poleć firmę
Ostatnia wiadomość przez Raceman - 27 Wrz 2023, 13:13:14
Polecam firmę Roltex z Wrocławia - super jakość oraz ceny, z montażem zero jakichkolwiek problemów.
4
Budownictwo / Odp: Ogrzewanie domu
Ostatnia wiadomość przez kristinaa - 27 Wrz 2023, 12:25:23
No to może ta dla odmiany napiszecie przykładowo - gdzie warto byłoby kupić  opał? 
 Ja  w sumie znalazłam firmę  https://hithaus.pl/8/opal-lodz  -  wydaje się być ona bardzo dobra - jestem ciekawa co możecie napisać mi na ich temat?   Czy mają dobre paliwo opałowe?
5
Wesela / Odp: kosmetyczka i fryzjer na ...
Ostatnia wiadomość przez Raceman - 27 Wrz 2023, 10:31:46
W kwestii salonów kosmetycznych polecam przede wszystkim EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie. To najlepsze miejsce jeśli zależy wam na rewelacyjnych rezultatach.
6
Biznes / Odp: Witam potrzebuję adres do...
Ostatnia wiadomość przez bunecka - 27 Wrz 2023, 01:32:55
Powierzenie cennych przedmiotów firmie kurierskiej może być trudne, ale dzięki https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek możesz mieć pewność, że Twoje paczki są w dobrych rękach. Ich system śledzenia pozwala śledzić postęp dostawy w czasie rzeczywistym, dająć gwarancję bezpieczeństwa
7
Motoryzacja / Odp: Mechanik Mitsubishi
Ostatnia wiadomość przez Raceman - 26 Wrz 2023, 13:07:00
Ja oddaję auto do warsztatu AMSerwis w Trójmieście bo mają największe doświadczenie w kontekście turbosprężarek i nie tylko. U nich zawsze mogę liczyć na skuteczną naprawę.
8
Budownictwo / Odp: Ogrzewanie domu
Ostatnia wiadomość przez marekklops - 26 Wrz 2023, 12:56:14
Ja zainwestowałem w folie grzewcze na podczerwień, mam fotowoltaikę więc nie przejmuje się zużyciem prądu. Muszę przyznać, że a początku nie byłem do końca przekonany co do tego rozwiązania ale po 2 sezonach jestem zadowolony. Montowałem folie od firmy SENEGIS. Chciałbym jeszcze przetestować te rozwiązanie przy temperaturach na zewnątrz ok -20 stopni bo te ostatnie zimy to raczej do jesieni były podobne a temperatury poniżej -10 stopni to były może dzień czy dwa. U mnie średnia za oknem była ok 0 stopni.
9
Hobby / Odp: Ważne pytania dotyczące p...
Ostatnia wiadomość przez Feliks - 25 Wrz 2023, 21:21:26
Zgadzam się, że edukacja w zakresie profilaktyki jest kluczowa. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania lub doświadczenia związaną z rakiem sutka? Chciałabym także podkreślić, że wsparcie emocjonalne jest niezwykle ważne zarówno dla pacjentek, jak i ich bliskich. Dzielmy się wiedzą i wspierajmy się nawzajem w walce z tym schorzeniem.
10
Hobby / Odp: Ważne pytania dotyczące p...
Ostatnia wiadomość przez Maksymilian65 - 25 Wrz 2023, 20:51:25
Witaj! To naprawdę ważne pytania. Rak sutka to rzeczywiście poważny problem. Jeśli chodzi o profilaktykę, to niektóre czynniki ryzyka to genetyka, wiek, hormony i dieta. Regularne samobadanie piersi jest ważne, ale nie zastępuje badań lekarskich. Oto link do rak sutka zdjęcia, abyście mogli poznać wizualne objawy. Aby obniżyć ryzyko, warto utrzymywać zdrowy styl życia, ograniczyć alkohol, i nie palić papierosów. Jeśli macie w rodzinie przypadki raka sutka, to warto o tym powiedzieć swojemu lekarzowi. Co do wieku rozpoczęcia badań mammograficznych, zależy to od wytycznych kraju, ale zazwyczaj zaczyna się od 40-50 roku życia.
Strony1 2 3 ... 10
SMF spam blocked by CleanTalk