• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zmiana z biletami do kina!!

Zaczęty przez swój człowiek, 23 Maj 2006, 22:05:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

swój człowiek

Od Dziś się zmienia przydzielanie biletów do kina Bałtyk teraz nie będą dawane za wątki na forum, lecz będą na chacie a zasady są takie,  
Każdego tygodnia możesz wygrać dwa bilety do kina. Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie i dwa bilety są już twoje. Pytanie konkursowe może pojawić się codziennie w godzinach 19-21

Magnolia

to się nazywa robienie tłumu na czacie :]

fresh

dokładnie tak, ale w efekcie końcowym wszyscy beda zadowoleni

marabut

przynajmniej nie będzie wykrętnych tłumaczeń: "za styl postów" (gdy tego stylu nie ma, nawet pod mikroskopem go nie widać) lub "za popularny wątek" (świetny pretekst;))

choć chyba nie tędy droga (jest takie przysłowie: "z niewolnika nie ma robotnika" - a może NAPRAWDĘ jest TAK FAJNIE na tym czacie i admin robi to DLA NASZEGO DOBRA;):P)

Strażak

na chacie? fajnie? kilka razy chciałem tam wejść,ale nie widziałem tam więcej niż dwóch "chatersów", wiec nie wiem, a pomysł z biletami? jak najbardziej OK, bo te rozdawanie za posty to jakiś dziwny pomysł był:/

madziarka

właśnie ja też jestem tego zdania że tak zrobino aby ludzie wchodzili na chata
Niech żyje nam Jasiek Kier

Winston Wolf

:(  buuu to juz nic nie wygram, bo nie czatuje z zasady :(

PS. Koniec z polskimi znakami, pozdrowienia z Londynu dla wszystkich forumowiczów! (kurde, "ó" jednak jest, jak widac chamstwo sie powoli uczy polszczyzny. Nie ma co spoko ta cala Unia :))
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

esperanza

Jako i ja nie czatuję, ale nigdy nie można podobno mówić "nigdy", więc kto wie... Co prawda nie po bilety, ale może zajrzę zobaczyć jak to to chatowisko funkcjonuje  8) Zwłaszcza ten efekt końcowy...o zadowoleniu powszechnym mnie zachęca  :P
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

wojtek_kosynier

Chat można traktować jako swoiste uzupełnienie forum,
Ale nie mam zamiaru chatować li tylko do czatowania.
Wchodziłem dwa razy i nic ciekawego tam się nie działo.

Winston Wolf

Swoj czlecze, przydaloby sie zdjac info ze bilety wygrali Realista i Noka, to nieaktualna notka z czasow biletow za posty na forum.

marabut

gdyby admin znalazł chwilę... też chciałem o tym wspomnieć, ale byłoby, że się czepiam i zazdraszczam;) (forma celowo błędna, nie poprawiać mnie, proszę:))

Winston Wolf

Winston Wolf

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk