• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

amatorskie sporty ekstremalne!

Zaczęty przez dante, 02 Cze 2006, 22:41:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

dante

ludziki, jak kto chce, zapraszam we wtorek o godzinie 18.00 (z minutami:)) na kosza. ja dobrze pójdzie będzie to stały termin spotkań towarzyskich w przyszłym sezonie letnio-jesiennym. mile widziani są wszyscy bez względu na płeć i upodobania. przy większym zainteresowaniu istnieje możliwość gry w siatkę nad zalewem Arkadia.
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

fresh

ja wchodze w siate, czekam na kolejne info, jak sie rozkrci myślę zę bedziemy mogli infrmowac o imprezach na łamach suwalki.info

daro

Ja także pisze się na siate, czekam na odp ... gdzie i kiedy ?
dante gdzie gracie w kosza? -może się wbiję... ile jest juz ludzi chętnych?  :D  
daro

luki

Ja totalnie w siate nie umiem grać ale jakby co możecie liczyć na mnie;)

noka

Jak zbierzesz skład do siatkówki, to ja chętnie przyjdę ze swoimi ludźmi i możemy zagrać meczyk.

A tak przy okazji, czemu to mają być sporty ekstremalne? Jakiś haczyk?

dante

faktycznie, miejsce mi "umkneło". gramy na "szkolnym"stadionie na Wojska Polskiego. w siatke nie graliśmy często bo nie mieliśmy składu. "sporty ekstremalne" to taki chwyt marketimgowy;), chociaz były już połamane nosy, powybijane palce, pokręcone kostki i kolana. ale tam gdzie drwa rąbią  to i wióry lecą.

Winston Wolf

Oj popykalbym z wami w siateczke z wielka checia  :D
Niestety jestem na emigracji...
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

daro

To kiedy gracie w siate? teraz jest taka piękna pogoda...  :D
daro

dante

wczoraj graliśmy w kosza. sprawa jest jak najbardziej aktualna. jeśli zbierze się więcej ludzi bierzemy piłkę i idziemy nad Zalew grać w siatę. czas i miejsce spotkania bez zmian. Stadion Szkolny wtorek 18.00..chyba, ze pogoda pod psem.

dante

gdyby ktoś się wybierał 20.06 na kosza to informuję, ze mamy w tym tygodniu przerwę techniczną.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

roberti

http://prokwiaty.pl
TWOJA KWIACIARNIA
ul. Włóczków 6
30-103 Kraków

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk