• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

lifting suwalki.info

Zaczęty przez fresh, 12 Cze 2006, 23:48:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

fresh

male zmiany grafiki na suwalki.info, jak oceniacie zmiany?

piłeczka maja

wasil

widoczne sa, ale wydaje mi sie, ze to sa male zmiany, ale wazne, ze wogole sa

k

Moim zdaniem logo gdzieś znika z punktu widzenia, myślę, że to przez ten baner po prawej.

kowal

Ja myślę ze design www.suwalki.info jest nie ciekawy. Brakuje w nim jakiegoś charakteru, pasuje na portal informacyjny z przed 2-3 lat. Logo znika całkowicie jako białe na jasnoniebieskim tle) tym bardziej ze tło strony jest również białe. Jak dla mnie design regionalnego portalu informacyjnego Suwałk powinien być na poziomie:
http://www.digart.pl/zoom.php?id=235487&dwnl=1
Przemysław Kowalewski

Winston Wolf

Zdecydowanie za malo widoczne logo portalu.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

fresh

Lifting... lipa na maxa nadal cienko wygloda portal jak wygladal i coraz wiekszy smietnik sie robi ale w koncu dobre bo nasze.. nie ma jak prowadzic nadal smietnik a moze siedzibe do sobolewa przeniesiecie??

Byscie sie postarali o porzadna grafike zwiazana z suwalkami a nie latajace wrony srajace na lodki

chmurek

np. jak się człowiek loguje, to żeby go nie wywalało kilka stron do tyłu, bez sensu nieco :P
zawsze, kiedy piszesz głupie posty, Bóg tworzy emo

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk