• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Trasa Suwałki Filipów

Zaczęty przez Kanka, 06 Sty 2017, 18:40:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kanka

Czy ktoś może mi wyjaśnić kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie trasy Suwałki Filipów? Wiecznie ta trasa oczywiście zimą jest fatalna!!!! W czwartek po 7.00 ledwie dojechałem do Suwałk. Moja sąsiadka w ogóle nie dotarła do pracy bo wylądowała w zaspie. Masakra!!!

Maciej

Jest zima, ma prawo być zimno i ślisko Kto kazał tobie i twojej sąsiadce najmować się do pracy w mieście?

Udziu

Powtórzę za Bieńkowską...   Sorry , taki mamy klimat !

lukaas86

NIe lepiej jest w suwałkach, wiekszosc drog nawet tych glownych jest oblodzona, nie wspominajac juz o tych bocznych. I niestety nikt nic z tym nie robi. Na cos chyba placimy podatki w miescie. A miasto ma ludzi gdzies.

Kolega ja

Cwaniak Maciej Suwalczanin ma pracę na miejscu, to się kolo mądrzy. Niektórzy spoza miasta muszą dojeżdżać, żeby zarobić na chleb i rachunki. Tam, gdzie mieszkają, pracy nie ma. Pozdrawiam głąba Macieja. Takich nie sieją, tacy się... Resztę dpowiedź sobie sam Macieju!

mulas

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...

Rubiszek

Taka jazda to  tragedia... Przyznam rację, nie jest lekko jak wszystko jest oblodzone a odśnieżanie... no cóż :/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk