• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Potrzebna pomoc

Zaczęty przez Anaztazyj, 29 Lip 2017, 11:27:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Anaztazyj

Przy ul. Ogrodowej 57 na przeciwko stacji diagnostyki pojazdów Stoi cos w rodzaju ogromnego kontenera ,chlewu,moze kojca. Prztrzymywany jest tam przez jakiegos psychola pies. Żyje tam w strasznych warunkach, we własnych odchodach, bez przyzwoitego schronienia w razie deszczu lub zimna. Wnętrze tego chlewu jest zrujnowane, nieprawdopodobnie brudne jak i sam pies. w kącie stoją dwa garnki-jeden z odrobina wody drugi pusty. Cały chlew omotany jest metalowa siatką, przez która nie sposób jest poda jakieś jedzenie czy wodę. Pies na widok człowieka przy tej siatce rozpaczliwie wyje jakby prosił,zeby uwolnic go z tego piekła. Ten chlew stoi na pastwisku stadniny koni, mozna sie więc domyslać,,ze właścicielem psa jest włąścicel stadniny,albo wynajmuje to okropne miejsce jakiem€ pozbawionemu sumienia typowi.
Trzeba zobaczyć na własne oczy to zwierzę i warunki w jakich musi zyć,zeby pojąć jak bardzo to zwierzę cierpi i jak pozbawiony jest ludzkich cech jego "dobry pan"

zdziwiona

Dlaczego więc nie powiadomisz towarzystwa przyjaciół zwierząt lub straży miejskiej? Pisanie na forum to tylko pozorne dzialanie

Deff

Towarzystwo Przyjaciół zwierząt działa naprawdę sprawnie w takich sytuacjach.

Antosia

Wielu ludzi prosiło o pomoc dla tych psów, jakiegoś czasu były tam dwa.  Kiedyś podeszła do ogrodzenia dziewczyna,zeby sprawdzić warunki, facet kazał jej sie odsunąć i zabronił zbliżania się mówiąc,ze wezwie SM  Jest bogaty, a przepisy ma nosie,  słyszałam na jego temat kilka informacji, ale pozwolę zostawić to sobie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk