• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

prawo jazdy

Zaczęty przez aaaMargaret, 13 Mar 2017, 16:07:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

aaaMargaret

Kochani proszę Was o poradę,planuję zapisać się na kurs prawa jazdy proszę pomóżcie do jakiej szkoły najlepiej się zapisać

franek696

Najlepiej to sie pilnie uczyć posługując sie kodeksem drogowym nie liczyc na zadne ulgi. Sprawa nie w tym zeby ulgowo dostac prawo jazdy ale w tym żeby bezpiecznie jeżdzić. Życzę szerokości.

Beta74

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" Ryszard Sobotka. Rewelacyjna szkoła i instruktorzy. Jeździłam z Panem Ryszardem, zdałam za pierwszym razem z jednym błędem.
Gośka

Alek123

Wszędzie kurs kosztuje 1.500 - sprawdziłem to.Nie polecam na pewno LAMBO , znajomi robili i porażka totalna, szkoda nawet pisać

TYMON

Szkoły które liczą się w Suwałkach i mają renomę, wieloletnią renomę to Wasilewski, Gugała, Grygo, Kapłon.Reszta to jakieś niedobitki.

gaja

Lambo poleciłabym jeszcze miesiąc temu, ale kiedy odeszło dwóch najlepszych instruktorów to już nie top samo. Zdałam za pierwszym razem z jednym błędem. Moi znajomi również. Rzeczeni instruktorzy założyli swoją szkołę na Sikorskiego

Andrzejwruk

grzegprz

Lambo -śmiech na sali. Omijać omijać. Syn robił i nie wytrzymał , aż w końcu zmienił i już jest po egzaminach.

AdamTYM

Banda przekrętów-skąd oni się tu wzięli ???? wcześniej czy później się zamkną . Nie tacy się zamykali !!!!!

benek345

też u nich robiłem kurs i nie polecam

GumisM

Ja też zdecydowanie nie polecam tej szkoły. Chaos totalny. Szkoda pisać

witekWitek

Przyłączam się i potwierdzam!!!!!.

AdrianB

Mój brat robił kurs w Lambo i ma bardzo negatywne zdanie o nich

Francuz

Omijac omijac Lambo. Co to za stwór? i co to oznacza ten ich byk z rogami ?

Byku

Robie kurs i kończe jazdę z Mariuszem,on juz odchodzi z tej szkoły i założyli swoją z drugim instruktorem.Zyczę mu powodzenia we własnym biznesie.A co do Lambo to tam nie bedzie komu szkolić.No chyba że ten słynny Pan Marek !!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk