• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Nocne i wieczorne wystrzały

Zaczęty przez Harley, 24 Sie 2017, 13:11:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Harley

Czy ktos orientuje sie co to za wystrzaly co jakis czas slychac na osiedlu polnocII?Czesto poznym wieczorem lub noca huk jak z mozdzierza?Pojedyncze lub seryjne.Jak z poligonu.

JuZeK

Ja wczoraj słyszałam w okolicach Pisanicy niesamowity huk, byłam w aucie, którym dziwnie zatrzęsło, a miało to miejsce ok. godziny 14tej.

Mieszkaniec

Te wystrzaly w nocy i wieczorem to odstraszanie ptaków z parkingów.. A co ty myślałeś? Ze mafia z bronia lata? Haha

Ciekawe

Mieszkaniec, a jakie wg Ciebie ptaki trzeba odstraszać z parkingów o godz. 22-23?

Ciekawe

Kinia Ty sowy widziałaś... Na kowalskiego
:D

Monika 789

Dokładnie, też często to słyszę i zawsze się zastanawiam co to jest. Kiedyś myślałam, że może ktoś taka petardę achtunga puszcza, ale nie ma przy tym żadnych innych odgłosów radości. Poprostu cisza i wybuch. Raz było tak mocne, że aż szyby zatrzęsły. Może ktoś w końcu to wyjaśni?

john123

najprawdopodbniej nasi ,,sasiedzi'' maja jakies cwiczenia.co roku w sezonie wakacyjnym slychac takiego rodzaju manewry.

Harley

A może dziennikarze suwalki info zainteresowaliby się ta sprawa? To nie jest normalne zjawisko, już nie mówiąc o zakłóceniu ciszy nocnej.Przeciez to słyszą setki ludzi.

DanielSki

To tylko straszaki na dziki, płoszą je od pól kukurydzy i innych miejsc gdzie niekulturalnie niszczą plony.

DanielSki

Z tym, że szyby to się nikomu od tego nie trzęsą :D

Slawek

Również wielokrotnie słyszałem głośne wystrzały wieczorem na północy przy ulicy putry.
Może ma to coś związane z nietoperzami które w nocy bardzo blisko podlatują do balkonów i to grupami , strasznie niebezpieczne i agresywne jest to zjawisko.

Czy nietoperze są niebezpieczne dla człowieka ?

Pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk