• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ile dac w prezencie na I komunię

Zaczęty przez andzik, 04 Maj 2017, 21:41:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

andzik

Witajcie,
Ile daje się teraz w prezencie na komunię ?
Dodam , że idę jako gość do rodzonej siostry syna. A druga komunia jest u męża ciotki syna
andzik

Bika

Ok, to w takim razie ile dają rodzice chrzestni?

kotek!!

Tez 500 a najwazniejsze jest przyjecie Pana Jezusa do serca kasa nie wazna ja kiedys dalam 100 zł i ksiazke

MarekKrool

Bez dwóch zdań trzeba dać min. 1000 bo takie mamy czasy. Nie róbmy z siebie dziadów bo komunia jest tylko raz w życiu dziecka. Po co ma rodzina mieć pożywkę że jesteś dziad i nieudacznik. Można wziąć kredyt w provident lub chwilówka ale trzeba dać.
Każdy wie jak rodzina potem Cię osądzi i potraktuje jak nie dasz.

Paula Norska

Racja to normalna kwota nie za dużo i zarazem nie za mało. Każdy może dać przy tym stanie bo i tak mamy 500 na dzieci a wcześniej nie dawali nic. Mi nie szkoda bo i komunia jest jedna

mieszkaniec81

powinni wogole zniesc komunie do rangi zwyklej gosciny typu najblizsza rodzina a zrobiono z tego range wesela

####

:-X zgadzam sie z toba ze komunia to teraz wesele

Gana

Najlepiej, to daj 3 kafle. A co? Nie masz? Zapozycz się. Niech rodzina potem nie gada, że dałeś 300 zł.

etylina77

Czy rodzona siostra syna to nie Twoja córka a mąż ciotki syna to nie Twój szwagier??

andzik

@ etylina77
do mojej rodzonej siostry a jej syna.a druga komunia mojego męża ciotki syna.
andzik

agatek

też mam w tym roku kumunię w rodzinie, chyba dam 500zł...

bez przesady

500 zł na komunię? To chyba jakiś żart, tyle się daje na wesele a nie 9-letniemu dziecku

baca

No tak, odwieczne pytanie, żeby czasem rodzina nas nie uważała za skąpców, szczególnie jeśli akurat ktoś kupił sobie nowe mieszkanie czy samochód. Jak to mówią, z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk