• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Osiedle Sloneczna dolina i Panorama Suwałk

Zaczęty przez Zbychu, 31 Maj 2017, 10:12:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zbychu

Witam czy możecie coś napisać na temat firmy Sabo i Dardom którzy wybudowali osiedle Sloneczna Dolina i Panorama Suwałk. Ja mam dość zła opinie na ich temat odnośnie inwestycji na Klonowej. Organizacja i wykonanie na strasznie niskim poziomie jak za takie piniadze.

Yolka

Potwierdzam -kupilam tam mieszkanie (klonowa42) i to była moja najgorsza decyzja, jezeli chodzi o wykończenie mieszkan to oki klatki ciagi piesze parkingi i otoczenie to jalas masakra- pani w s.abo obiecywala ach i och zreszta polecam sie wybtac i zobaczyc a p.anorama suwalk to będzie taka sama kicha jak sloneczna dolina


Zbigniew

Otoczenie budynku "Klonowa 42" to jakaś kpina. Trawników nikt nie podlewa, streczy tylko siano, a w wielu miejscach nawet nie zasiano trawy tylko piasek leży. Piwnice to też jakaś masakra.

Kolo12

Otoczenie wokół bloków nie jest ogarnięte, trawa sucha, brak jakichkolwiek drzewek, sam piach.

Lucjan

Ta Pani lubi dużo obiecać a wychodzi tak: Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Na koniec wychodzi kicha!!! Nie polecam . Tyle w temacie!  Jaka to panorama Suwałk jak tam gdzie sklep meblowy jest ma powstać kolejny budynke wielorodzinny i zasłoni  obecnie powstający. Może ktoś wytłumaczyć?

Gdyuydhu


Yolka

Oplaty sloneczna dolina
Centralne ogrzewanie-  1,38zl
Oplata stala centralnego ogrzewania 0,62 zl
Podgrzanie wody 25zl!!!!
Zimna woda i scieki 7,22 zl
Oplata za smiecie 16zl
Eksploatacja 1,80
Fundusz remontowy  0,15

Joanna654

Trawników to tam nawet nie ma tylko dziko rosnąca trawa. Balustrady balkonowe miejscami już zardzewiałe i białe od tynku bądź kleju wypłukującego się z wyższych pięter (zrobione za małe parapety balkonowe). Za wodę obiecywano małe rachunki spowodowane tzw. chyba podgrzewaczami. Jednak wychodzi jeszcze drożej niż w starym budownictwie. Kanalizacja zatyka się niby przez mieszkańców ale myślę że źle po prostu ją wykonano a za odtykanie obciążają kosztami wszystkich lokatorów. Winda strasznie podrzuca, nierówno pracuję twierdzą że jest to zgłaszane na gwarancję jednak od 1,5 roku nie widzę rezultatów. Garaż podziemny otwierany ręcznie a ściany zrobione z blachy i siatki trzeba zapłacić 30tyś. miejsc postojowych pod blokiem nie ma. Lampy oświetlające chodniki pionu nie trzymają, każdy przechylony w inną stronę.

Tadeusz454Tadeusz4

Tak samo i bedzie z panorama Suwałki dar d.om to  sciemniecze nie znajacy sie na budowaniu nowoczesnych osiedli a z drigiej strony kto w urzędzie miasta dal zgode na taki projekt tego osiedla i nadzór budowlany to odebrał

Widzz

Patrzę że sloneczne dolina będzie na 2 miejscu po olimpijskich ogrodach jako najbardziej byle jak wykonana inwestycja;p a może i przebije OO

Dawid546

Mieszkam na Sd i bylem na OO mysle ze Sd bije na glowe w wykonaniu OO w kategorii fuszera

Mieszkaniec Oo.

Olimpijskie ogrody to jest dopiero fuszerka. Wilgoć w pownicy, krzywe i popękane ściany, odpadający beton z balkonów, zardzwiałe balustrady i wiele innych niedociągnięć. Brak słów i nerwów!!!

Hffgh


Tadeusz454

Na Sd cena za metr 3500do 3700 miejsce postojowe 19 000 a miejsce postojowe okratowane zwane pseudo grazam 30 000

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk