• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Holiday stary folwark

Zaczęty przez andzik, 13 Lip 2017, 09:57:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

andzik

Czy w ostatnim czasie organizował ktoś wesele chrzciny lub komunię w Holiday W Starym Folwarku ? Chodzi mi o opinię jak jedzenie i obsługa ?
andzik

gościówka

Byłam tam chyba w maju, tak normalnie zjeść obiad z chłopakiem. Weszliśmy i było pusto, czekaliśmy w restauracji przy kontuarze przez jakiś czas, nikt się nie pojawił, nawet pozachowywaliśmy się głośniej myśląc, że osoby obsługujące są na zapleczu i po prostu nas nie słyszą, ale nic to nie dało. Więc po prostu wyszliśmy stamtąd głodni, bo nie doczekaliśmy się obsługi.

etylina77

Podobnie jest w hotelu szyszko w Suwałkach (ten sam właściciel). Szczęśliwie wówczas na sali był obecny właściciel, który na zapleczu odnalazł kogoś z obsługi.
Nie wiem jak w Holidayu ale byłem na weselu w hotelu w Suwałkach i wszystko było świeże, smaczne i pod dostatkiem.
Byłem w lutym zarezerwować termin na swoje wesele na drugą połowę 2018 roku to juz nie było terminów i były juz pierwsze rezerwacje na 2019. Jest wzięcie więc chyba jest ok.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk