• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Łowiska komercyjne

Zaczęty przez Waldeczek, 30 Sie 2017, 08:47:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Waldeczek

Witam,chciałem jako przyjezdny podpytać się o możliwość połapania rybek w okolicy Suwałk lub nawet dalej . Chodzi mi o miejsce, gdzie przyjeżdżam, płacę i łowię bez problemów czyli łowiska komercyjne,stawy albo inne kałuże. Z góry dzięki za namiary ,tel. Podam email na który można podesłać namiary [email protected] .

Waldeczek

Można oczywiście tu wpisywać namiary jak ktoś chętny pomóc.

deff

niedaleko Puńska, w Bokszach jest gospodarstwo rybackie FALKO, oni mają łowiska komercyjne, ale jak z jakością to nic Ci nie powiem, tylko informację mam.

Bacbd

Rowniez chcialbym polapac rybki na stawie okolie Suwalk. Orientuje sie ktos gdzie mozna? Karp karas....

Waldeczek

Naprawdę w okolicy nie ma żadnego łowiska z karasiami, karpiami do połapania? Szukam miejsca z brzegu, łódź odpada. Proszę o namiary ,obiecuję nie wyłapać wszystkich ryb.

SaGa67

Zastanówcie się, czy nie warto popytać o takie rzeczy znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk