• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Meble na zamówienie

Zaczęty przez wesoly kolega, 15 Wrz 2017, 11:31:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

wesoly kolega

Kto w Suwałkach robi meble na zamówienie?
wesolykolega

Olina

Sklep Ludwik na różanej a o jakie meble chodzi ?

emdżi

Nie polecę nikogo, ale stanowczo odradze Kuchnie Jana. Wszystko ok jest tylko do momentu wpłaty całości gotówki, która to następuje dzień przed montażem, jeśli w dniu montażu - płacisz extra 500 pln. Od dnia montażu zaczynają się schody. Jakość wykonania na poziomie 2/6, reklamacja przyjmowana z wielkimi pretensjami, brak kontaktu ze strony sprzedawcy o procesie i zasadach reklamacji. Po powrocie z pierwszej reklamacji otrzymałam mebel z tym samym uszkodzeniem i jeszcze większymi pretensjami, że wymagam załatwienia sprawy.  Trzymajcie się od tego miejsca jak najdalej!!! Strata czasu, nerwów i niestety dużej ilości pieniążków.

asdfgh

ludwik jest ok.......................stanowczo odradzam firme ACADEMIAN na sejnenskiej

Slawek

Ludzie, czego Wy oczekujecie od sklepu z meblami jak to są najtańsze meble na rynku to i wykonanie oraz materiał z którego jest stworzony jest najtańszy .

Chcecie mieć ładne i solidne meble na XXX lat to trzeba trochę więcej dopłacić i zamówić meble u stolarza z pierwszego zdarzenia a nie żałować pieniędzy a potem narzekanie .

Wszystkie meble w sieciowych markowych sklepach to szajs, jeszcze do tego nie doszliscie ?
Litości...

Anna74

Nie zgodzę się z przedmówcą w temacie firmy Academian. Zamówiłam u nich meble do całego mieszkania i jestem jak najbardziej zadowolona z wykonania, terminu, obsługi i ceny. Reasumując, są gusta i guściki. Osobiście polecam tą firmę.
Ps. Pozdrowienia dla Pana Tomka.

madam4

Całkowicie można zmienić mieszkanie poprzez zmianę mebli, więc warto się zastanowić nad wyborem. Ten zestaw mebli https://www.furnival.pl/system-lauren,11,kategoria jest nowoczesny i elegancki. Nie są drogie te meble a można je od razu zabrać do domu.

madam4

Dzisiaj w sklepach jest mnóstwo mebli, także nie trzeba szukać takich na zamówienie. Widziałam w tym salonie https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-do-sypialni/lozka bardzo ładne łóżka do sypialni. Są dostępne w różnych kolorach, także każdy znajdzie dobry model dla siebie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk