• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

kto umie i lubi grać w szachy?

Zaczęty przez Jaćwing, 03 Lip 2006, 14:30:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jaćwing

dla mnie szchy to jedna z najlepszych gier. czy ktoś z gra może na www.kurnik.pl? dajcie namiary to zagramy. pozdro dla strategów
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

4goot

Według mnie ten temat nie ma sensu... To jest forum poświęcone Suwałkom i wszystkiemu co z miastem zwązane. Jeśli chcesz z kimś pograć na kurniku to poprostu wejdź!
P.S. Z drugiej strony to dobrze, że grasz w szachy, zamiast w krwawe rzeźnie. ;)

Temat zostanie prawdopodobnie usunięty lub zablokowany.

dante

na placu przed DH "Alfa" jest taka dupna szachownica, to jakby trochę się wiąże :]  :D
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

alepoco

zapisz sie do MDKu lub II LO na kolko szachowe :P

pioswa

A tam daj spokój 4got. Rozumiem że wątek główny jest "Suwałki – piszcie co trzeba w naszym mieście zmienić a co powinno pozostać." ale tak prawdę mówiąc to jest to nic nie znacząca nazwa:) nikt się tego nie trzyma. Skoro zostawiliście jakiś głupi temat o jakimś chłopaku co zostawił dziewczynę czy "co waszym zdaniem robią ludzie aby poprawić sobie humor" (oba tematy ni jak maja się do naszego kochanego miasta) to i ten powinien pozostać. W sumie gdybyście nazwali wątek główny "o wszystkim i o niczym w naszym mieście" to by było bardziej trafne;)
pozdrawiam
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

Jaćwing

4 goot napisal :  P.S. Z drugiej strony to dobrze, że grasz w szachy, zamiast w krwawe rzeźnie.

W rzeźnie tez lubie pograc.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

eith

Jacwink - troll

A swoja droga to wlasciwie trzymamy sie tematu, skoro glos zabieraja Suwalczanie, a forum jest Suwalskie..

Judge Me

luki

ehh swego czasu grało się w szachy oj grało...teraz niestety czasu brak a i szachy się gdzieś zapodziały:)

Arigroin

Gra ktoś z was w klubie szachowym bo ja gram w juvenie hańcza suwałki gram 6 lat i grałem 4 razy na mistrzostwach polski.

IgwaPigwa13

...:::Igwa Pigwa:::...

Arigroin

Załużcie forum na www.fora.pl tam można usuwać i edytować posty.

Adka

ja lubię grać w szachy..:) Znaczy kiedyś grałam teraz to raczej niee...:)
>>Adka<<

IgwaPigwa13

nio ja tez grałam... ale teraz tez nie. ale umiem grac.
 no ale po co mamy isc na forum www.fora.pl ?
 najlepiej pisać posty i sie nie mylić :)
...:::Igwa Pigwa:::...

Arigroin

Ale jkby tam założyć to można by usuąć posty,edytować je.Pozatym można by jeszcze urozmaicić forum kolorystycznie,a nie tylko czarno białe.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk