• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Odszkodowanie za utracony telefon

Zaczęty przez mordeczka, 30 Wrz 2017, 17:46:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

mordeczka

30 Wrz 2017, 17:46:37 Ostatnia edycja: 10 Paź 2017, 22:45:20 by mordeczka
Hej! Jak w temacie. Pewien człowiek zniszczył mi telefon, oczywiście przez przypadek. Moja komórka służyła mi do pracy, a teraz jest to niemożliwe. Nie muszę chyba wspominać o szkodach finansowych jakie poniosłam z tego tytułu do tej pory. Zastanawiam się, czy jest tu jakaś osoba, która będzie w stanie powiedzieć, czy ta https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/ firma jest w stanie uzyskać dla mnie odszkodowanie?

Filomen

Witam pięknie, ja korzystałem z innej kancelarii, którą znalazł dla mnie helpfind.pl i jestem bardzo zadowolony. Dlatego mam radę żeby zawsze porównać różne kancelarie. Nie zawsze najtańsza znaczy najlepsza :)


Kazoo

To chyba podchodzi pod prawo cywilne, prawda? Poczytaj tutaj - https://ubi-ius.pl/zakres-spraw/prawo-cywilne/. No i moim zdaniem, jeśli ktoś zniszczył Ci telefon to powinien ponieść z tego tytułu jakieś konsekwencje i pokryć wszystkie koszty. To tak jak w przypadku kolizji - ktoś w Ciebie wjeżdża i jeśli nie ma wykupionego OC (a właśnie dlatego jest obowiązkowe), to płaci za naprawę z własnej kieszeni.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk