• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Architekt do projektu domu

Zaczęty przez gwendolina, 16 Lis 2017, 10:09:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

molly88

A co wnętrzami? Czy macie już jakieś pomysły w tym zakresie? Ja właśnie znalazłam na stronie https://grupamo.pl/produkty/ceramika/    ciekawe oferty dotyczące ceramiki łazienkowej, ale również i płytki, czy panele. Jednym słowem - jest z czego wybierać...

doriana

Zanim  zaczniecie tak całkiem planować  - jak wasz dom ma wyglądać etc. Warto też zastanowić się technologicznie jak wyposażyć swój dom. Tutaj http://www.sto-polska.pl/rekuperacja-powodow-dla-ktorych-warto-ja-miec/ możecie dowiedzieć się sporo cennych informacji o rekuperacji.

vaiolla

A czy zastanawialiście się już nad waszymi wnętrzami? Jak je zaaranżujecie? Co zastosujecie, aby wydobyć z nich piękno? Ja przykładowo rozważam zakup, takich elementów, jak listwy na sufit i kilka innych dekoracyjnych rzeczy. A wy jakie macie swoje pomysły?

moderators

Moim zdaniem na pewno warto dobrze wybrać architekta, jakby nie patrzyć cała funkcjonalność wnętrza i bryła zależy od niego.
http://www.budujemy-lublin.pl/

Jukl

Słyszałem, że listwy ścienne https://e-interior.pl/sztukateria/profile-listwy-scienne/ są łatwe w instalacji. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to działa i czy naprawdę są łatwe do zainstalowania?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk