• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kompresor do użytku domowego

Zaczęty przez starak, 24 Gru 2017, 09:44:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Przymierzam się do zakupu kompresora - takiego do użytku domowego. Miałby służyć do pompwowania kół, oraz prac lakierniczych, być może narzędzi pneumatycznych.

Chodzi o to by podczas ciągłej pracy ciśnienie w zbiorniku kompresora zdążyło się napełnić na tyle by kompresor był w stanie obsłużyć wymienione wyżej funkcjonalności. Jakieś sugestie, propozycje?

mieszkaniecc

lakierowanie i pneumatyka no to musisz miec w miare wydajna sprezarke i tez chodzi w litrach powietrza na minute , jesli czesciej to robic to i olejowa

trezors

Tak jak kolega wyżej napisał, wydaje mi się, że w tym przypadku trzeba zainwestować w lepszej klasy, pojemniejszy zbiornik, który bedzie w stanie wygenerować i utrzymać większe ciśnienie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o stosowanie kluczy pneumatycznych.
Sprawdź sobie specyfikację tego 3-tłokowego kompresora o pojemności 200l: https://kraftdele.info/kompresory/43-kompresor-olejowy-200l-3-tloki-kd408.html nie jest może najtańszy, ale powinien dać rade.

malibux

Mój mąż również potrzebował sprężarki do swojego przydomowego warsztatu i kupił sprężarkę tłokową bezolejową tutaj: https://air-com.pl/g/sprezarki-i-kompresory?categoryId=946 . Jest z niej zadowolony, często pracuje naprawdę wiele godzin i nic się z nią nie dzieje.

Marek123

Cześć! Dobrej jakości kompresory możesz kupić w sklepie internetowym Pneumat.! Sam posiadam stamtąd sprężarkę powietrza marki Fini model Supertiger 4020-50 i bardzo chwalę! Bez problemów zasilisz nim urządzenia pneumatyczne, napompujesz koła oraz wykonasz prace lakiernicze ;)! Pamiętaj tylko o zastosowaniu wysokiej jakości węży i szybkozłączy! Pozdrawiam!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk