• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Allergia

Zaczęty przez Beramus6, 24 Gru 2017, 20:55:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Beramus6

Znacie jakieś sprawdzone metody na walkę z alergią? Oczywiście alergolog przepisał mi leki, ale pozostały pewne objawy jak chociażby sam katar

rafiksx

Odczulanie w poradni alergologicznej. Oczywiście domowych sposobów za bardzo nie ma, alergia pojawia się pod wieloma postaciami.

inka66

Wielkie dzięki za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Kubaa

Osobiście przede wszystkim radziłbym dobrać lek - któryś z tych zaliczanych do nowej generacji. Ja np. bardzo sobie chwalę leki oparte na bilastynie. Sami alergolodzy i dermatolodzy często twierdzą, że świetnie usuwają one objawy alergiczne w obrębie twarzy - np. katar, zaczerwienienie czy łzawienie oczu. Polecałbym też dobrego Alergologa, a takiego niestety trzeba szukać poza Suwałkami i to stanowczo - np. Augustów. 

bezowa

Warto przede wszystkim wspomnieć, że alergie to nie tylko kurz, czy sierść zwierzaków, ale również alergie pokarmowe. Tym bardziej że są to alergie nabyte, pojawiające się u ludzi z czasem. Sama zamierzam wykonać w tym kierunku odpowiednie badania, ponieważ mam wrażenie, że doskwiera mi nietolerancja laktozy objawy . Między innymi po spożyciu mleka boli mnie brzuch.

kinga16


kaczorgigant

Alergia straszna rzecz. Ja cieszę się, że nie mam z nią problemów ale moja żonka ma niestety. Kupuje sobie lek, który nazywa się clatra i odkąd go bierze to znacznie lepiej znosi okres wiosna-lato. Wcześniej męczył ją kaszel i miała katar, a teraz na prawdę dobrze się czuje. Może powinniście spróbować? Clatra jest niedroga nawet.

mentorka

Ciężko funkcjonować z alergią, szczególnie, jeśli ma się alergię np na roztocza. Mój synek własnie taką ma i niestety czasem obawy mu bardzo dokuczają. Oczywiście sprzątam bardzo dokładnie ale i tak ciężko całkiem wyeliminować kurz. Dlatego myślimy o leczeniu, zapobieganiu tej alergii. Na stronie https://top-supplemente.de/quercetin-unschaetzbare-hilfe-bei-allergien-und-vielen-gesundheitlichen-problemen/ czytałam, że są na to rożne sposoby.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk