• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Samodzielne wytapetowanie ściań

Zaczęty przez trezors, 02 Sty 2018, 14:26:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

trezors

Mam kilka ścian do wytapetowania. Zastanawiam się, czy zabrać się za to samemu, we własnym zakresie? Czy może zlecić to komuś? Zależy od stopnia skomplikowania oczywiście. Ktoś już to może przerabiał?

XXZZ

Kup dobry klej i dobrą tapetę, której nie trzeba smarować klejem, a jedynie ściany. Jeśli nigdy tego nie robiłeś polecam taką, w której nie trzeba będzie dopasowywać wzoru. Jeśli jednak nie jesteś cierpliwy zatrudnij kogoś. Powodzenia :)

Zibi234

Podstawa to przygotowanie ściany. Jeżeli nie wiesz z czym to się "je" to polecam filmy na YouTube o tapetowaniu, bo w przeciwnym razie to wyjdzie jak w programie "Usterka". Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk to może się nauczysz bez dużych strat.

joyoge

 The traditional "Yahoo! Mail Classic" preserved the availability of their original 1997 interface until July 2013 in yahoo mail login North America. A 2005 version included a new Ajax interface, drag-and-drop, improved search, keyboard shortcuts, address auto-completion, and tabs.

moderators

Myślę, że jak wybierzesz dość prosty wzór, to z pewnością sobie poradzisz z wytapetowaniem mieszkania. Na stronie https://innetapety.pl/ znajdziesz dobrej jakości tapety, które są wyprodukowane z dobrych materiałów.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk