• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Dostawca tv + internet

Zaczęty przez Adiii, 31 Sty 2018, 00:59:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Adiii

Witam,

Pytanie moje: gdzie znajdę pakiet tv + net. Tv z dobrym pakietem sportowym, ale koniecznie internet przez który będę mógł grać na ps4 w multiplayer bez ścin oraz przesył wideo i audio  w hd ( od rau odbijam piłeczkę i zaznaczam ze jestem 30+ aby nie było głupich komentarzy od pseudomadrych  :) )

.

Kifor

Sorry, mając tyle lat grosz w gry online ?
Dorosniesz kiedyś ?
Ooo rannyyy

jankos1

Głównym odbiorcą gier są osoby po 30 roku zycia ( druga generacja komputerowcow) i pod nich robione sa gry.Tez mam 30 lat i tez dalej gram tyle na ile mi pozwolą inne obowiazki

gamer

Ogrom ludzi gra w tym wieku... Innymi słowy co kto lubi i jaki ma portfel :) Ja np. mam 34 lata i miesięcznie tak średnio wydaje nawet... Ostatnio przerzuciłem się na wydania gier tzw. "kolekcjonerskie" gdzie jeden tytuł średnio stoi 400zł : ) były przypadki, że kupowałem kilka różnych kolekcjonerek jednocześnie i kwoty były.... Nie jestem jakimś tam kolekcjonerem - gram bo to po prostu tania rozrywka i tyle. Porządny kontroler do gry potrafi kosztować kilka tysięcy złoty np. mój zestaw thrustmastera pod symulatory przekracza grubo ponad 3 tysiące a i tak nie spełnia moich wymagań i zmierzam się z zamiarem wymiany na lepszy - mało, które dziecko stać na takie rzeczy więc nie ma co tu ukrywać, że są to produkty dla osób dorosłych i od dawna pracujących. Adiii ja mam tp, czyli orange po kablu - oczywiście bez TV. Pozdrawiam

Pracownik3343

W Netii mają ciekawe pakiety, ja mam już 2 lata i nie narzekam.

Programista

Też gram : ] W przypadku TV + net w Suwałkach jest bardzo wąski wybór - Netia lub Vectra. Plus taki, że najprawdopodobniej mają już instalacje w bloku. Posiadacze domów mają gorzej bo nie wszędzie jest możliwość korzystania z ich oferty...  

Adiii

Wiec Kifor widzisz głupi na twoim poziomie komentarz :):):)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk