• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

szukam

Zaczęty przez Anna1992, 20 Lut 2018, 17:06:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Anna1992

20 Lut 2018, 17:06:19 Ostatnia edycja: 23 Lut 2018, 02:58:43 by Anna1992
Hej, wraz z moim mężem chcemy zmienić trochę salon o Kilka szczegółów, znacie jakiś klep z fajnymi meblami ale nie za drogimi? może jakaś promocja ? zależy mi żeby wszystko było też dobrze zrobione. Mama koleżanki mojej córki podczas rozmowy w szkole przed zebraniem poleciła mi https://malodesign.pl/pl/meble-designerskie-outlet/ wydają się dosyć wiarygodnie, co myślicie ?

Mietek Szcześniak

Witam, proszę odpowiedzieć sobie na pytanie- tanio czy dobrze wykonane ? Jedno z drugim nigdy nie szlo w parze i nie będzie .
Zatem proponuje raz jeszcze zastanowić się czy lepiej taniej czyt (szajs ) czy drożej ale solidnie i na lata .
Jeśli chodzi o wybór mebli tanich to wszelkie Black Red whity , krystiany itp to są sklepu z tanimi meblami z dosyć ładnym wyglądem
Jeśli chodzi o wybór mebli solidnych i trochę droższych to meble u stolarza na pod wymiar .

Pozdrawiam

Jasia55

Meble od stolarza dobre chyba żart?mam meble właśnie od stolarza ktore sa nie dość że źle wykonane to się rozsypuja!!nigdy więcej!

szukam

a propos - kto poleci dobrego stolarza? Potrzebuję kilku mebli (z płyty) na wymiar.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk