• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

koty niczyje

Zaczęty przez onnna, 25 Lut 2018, 14:31:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

onnna

Dokarmiam niczyje koty w Suwałkach i w Starym Folwarku. Z przerażeniem stwierdzam,że jest ich coraz mniej, no....odchodzą. Co dzieje się, dlaczego ?

onnna

co z tymi niczyimi kotami, dlaczego ich populacja maleje?

też z Suwałk

Też lubię koty i też je dokarmiam. Nie rozumiem ludzi którzy je niszczą. Wielu nienawidzi koty. Ciekaw jestem co będzie kiedy zabraknie kotów a rozmnożą się gryzonie. Będzie nam kotów brakowało. Ale kto to zrozumie?

wasz nowy

Jak te biedne zwierzęta radzą sobie w dzisiejszych temperaturach? Ludzie umierają pomimo straży miejskiej a o tych naszych mniejszych nikt nie pamieta

jestem inny

A komu te futrzaki są potrzebne i do czego. Srają w piaskownicę i sikają śmierdząco. To zupełnie jak obcokrajowcy co wnoszą do Polski bakterie i wirusy. Poza tym sa inne od nas.

thedarkof

Chyba nie macie co w domu robić albo za mało problemów.. Może po prostu sobie poszły? Dużo ginie np pod kołami samochodów.

Anty

Dokarmiaj a za pare lat będziesz pisać gnioty ze plaga kotów J. Koty to drapieżniki i powinny same zadbać o siebie nawet w takich warunkach bo to ich naturalne warunki. Właśnie plaga dopiero się rozprzestrzeni jeśli koty będą wolały przyjść pod dom i dostać gotowe jedzenie niż same polować J

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk