• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zabawki z minecrafta

Zaczęty przez Marta27, 27 Lut 2018, 13:48:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Marta27

Moi drodzy szukam zabawek z MINECRAFTA - klocki, maskotki, figurki... wszystko! w jakich sklepach dostanę? orientujecie się moze?

Trycu

Klocki z Minecraft chyba w kazdej wiekszej galerii na samie mozna znalezc :P

GMidgett75

W galerii handlowej w większości sklepów z zabawkami/klockami lego. W internecie pewnie będzie większy wybór.  I tak, jak w sklepie klocki raczej bez problemu dostaniesz, tak z maskotkami może być problem.

Pozdrawiam,
Paweł

kamcia

No ja akurat mam mniejsze dzieci więc one bardziej klocki itd. Tak na dobrą sprawę w sieci możemy znaleźć dziś całe mnóstwo miejsc, gdzie dostępne są świetne zabawki dla dzieci, przy czym na pewno bardzo fajna oferta jest dostępna w https://minimen.pl/ Co istotne, poszczególne produkty są tam podzielone według grup wiekowych, wobec czego nawet osoby które nie bardzo wiedzą, co mogą kupić maluchowi, mogą śmiało wybierać, kierując się tym kryterium.

mczay

Nie ograniczaj się wyłącznie do zabawek z minecrafta - jest wiele innych zabawek, którymi warto się zainteresować. Można o nich przeczytać pod tym adresem: http://e-swiatzabawek.online/

lili99

A co powiedzielibyście na robot edukacyjny photon ? Czy warto byłoby na coś takiego postawić? Czy kupilibyście  taką zabawkę, która już  w pewnym sensie kształciłaby wasze dziecko z programowania? W sumie można byłoby spróbować, bo  faktycznie może coś wyniosłoby z tego. A dział IT zawsze będzie potrzebował specjalistów, patrząc pod kątem przyszłości.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk