• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

klasy integracyjne.

Zaczęty przez Gośka, 07 Mar 2018, 18:44:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gośka

Witam. Chciałabym zasięgnąć opinii o klasach integracyjnych 1-3 w szkole podstawowej nr 10 i 11. Czy jesteście zadowoleni z uczęszczania dziecka do takiej klasy, czy Wasze dzieci czują się dobrze wśród rówieśników? Chciałabym poznać opinie rodziców dzieci zdrowych, jak również tych z kształceniem specjalnym.
 W związku, że rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych zastanawiam się nad wyborem szkoły i klasy dla syna. Za wszelkie opinie bardzo dziękuję.

Sara1966

Nie polecam ani jednej ani drugiej szkoły ,integracja to ściema. Najlepsza jest SOSW W SUWAŁKACH na Przytorowej, z której to wszyscy się śmieją a nie mają pojęcia o profesjonalizmie tejże szkoły. Jeśli chce Pani naprawdę doedukować dziecko bezstresowo i bezproblemowo to polecam TYLKO tę szkołę.

Gośka

Czyli rozumiem , że jest o szkoła również doa dzieci bez kształcenia specjalnego tak??

Gośka

Sara ja pytam konkretnie o te dwie szkoły o o klasy integracyjne, nie obchodzą mnie informacje o innych szkołach. Po za tym moje dziecko nie nadaje się do SOSW W SUWAŁKACH na Przytorowej ponieważ jest dzieckiem zdrowym. Bardzo proszę o czytanie ze zrozumieniem.

Sara1966

Chciałabym poznać opinie rodziców dzieci zdrowych, jak również tych z kształceniem specjalnym. :-\  :-\

Gośka

Opinię o TYCH dwóch szkołach nie innych.

Asia88

SP 10 jest spoko. W większości rzeczowi i kompetentni nauczyciele. Jakieś wpadki się zdarzają, ale gdzie ich nie ma? Szczerze polecam. dobra atmosfera, ludzie życzliwi, świetne wyposażenie.

IrmaRad

i ja się dołączę: klasy integracyjne to sciema! poza tym rodzice edukujcie Wasz dzieci w domu! jesteście najlepszymi specjalistami, któż tak dobrze zna Wasze maluchy, jak Wy sami!!! nauczyciele sa słabo wykształceni i emocjonalnie wyczerpani, to grupa zawodowa o duzych roszczeniach, a mało dająca. Są wyniośli, a często bez kultury. Łatwo skrzywdzić malucha....

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk