• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Botoks czy ktoś miał

Zaczęty przez kipska, 20 Kwi 2018, 07:26:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

kipska

Czy któras z Was zdecydowała sie na wstrzyknięcie botoksu w czoło?

gwendolina

20 Kwi 2018, 08:11:13 #1 Ostatnia edycja: 30 Lis 2018, 10:11:16 by fresh
Nie w czoło konkretnie ale w lwią zmarszczkę oraz w okolice oczu. Mam mocną mimikę w tych okolicach i sama lwia zmarszczka powodowała,ze wygladałam posępnie. Jak wstrzyknęłam sobie botoks to twarz sie zmieniła i wygląda o wiele lepiej. Zmarszczka, która zrobiła sie przez zbytnią mimikę przestaje być widoczna co mnie cieszy.
Bałam sie bardzo bólu jednak okazało się, ze strach ma wielkie oczy bo nie było to bolesne :) Igiełka jest cienka, wstrzyknięć jest kilka.Nie jest to jednak bardziej bolesne niż zwyczajne pobranie krwi.
Rodowita mieszkanka

no ja pier....

Mogę Tobie wstrzyknąć.... nie botoks ale zupełnie coś innego. Nawet poczujesz się spełniona i piękna... i "botox" nie będzie potrzebny. A tak serio........KOBIOETYYYYYY NIE O TO CHODZI FACETOM / MĘŻCZYZNOM.

evva

Miałam, normalna rzecz. Zabieg trwał 1 minutę, całkowicie bezbolesny.

doświadczona

Polecam botox u lek. Anny Sadowskiej w Olecku. Jest dermatologiem i stomatologiem. Dobrze, tanio, w miarę bezboleśnie.

Dianuska

Ja jednak wole zabieg z kwasem hialuronowym. Wykonywalam go w Bienkowscy Clinic w Czestochowie i naprawde zadowolona jestem z efektow, bo buzia wyglada o 10 lat mlodziej :)

sprigan

lietkal

gelraq

andreaxna

migdaliq

Cytat: Dianuska w 18 Sie 2018, 23:43:28Ja jednak wole zabieg z kwasem hialuronowym. Wykonywalam go w Bienkowscy Clinic w Czestochowie i naprawde zadowolona jestem z efektow, bo buzia wyglada o 10 lat mlodziej :)

I słusznie. Uważam że to o wiele lepszy sposób na pozbycie się zmarszczek niż botox. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym działa więc mogę polecić :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk