• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wybielanie zębów

Zaczęty przez Pelasia89, 29 Kwi 2018, 13:51:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pelasia89

Zbliza mi sie slub więc chcialabym wybielic sobie zeby. Poradzcie prosze do jakiego dentysta warto sie udac, abym byla w pelni zadowolona.

Wiesiek8843

W pelni zadowolić powinien narzeczony ????
A tak na powaznie nie polecam. Wybielilem sobie tez przed slubem, ale drugi raz bym nie wybielal. Koszt 500pln, ale najbardziej  szkoda zębów...

Jaceeek

Polecam klinikę pomichtera na Minkiewicza , dental novum. Lecze tam zęby i piaskowalem , podejście profesjonalne  , standard kliniki jeśli chodzi o wyposażenie i wiedzę lekarzy nie ma w zasięgu 200km  od Suwałk.

Pozdrawiam

ja1

Polecam paski crest z popularnego portalu aukcyjnego. Tych pasków nie ma w żadnym sklepie tylko na tych aukcjach sprowadzają ze stanów. Koszt około 130 zł ,efekt taki że już kilka osób pytało mnie co takie białe zęby,polecam,sprawdzone. Ja użyłem 21 kompletów,po 7  był słaby efekt to jeszcze dokupiłem 14,w sumie 21 ale myślę że optymalne jest 14 kompletów

KingaWid

Wykonywałam zabieg wybielania zębów w http://www.kolodziejczykowie.pl/uslugi/wybielanie .  Mają nowoczesny sprzęt i duże doświadczenie. Jest to rodzinny gabinet stomatologiczny, który funkcjonuje od wielu lat w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

ToTuToTam

Nie wiem czy wiecie, że jak sie prawidłowo dba o zęby to wybielanie może wcale nie być konieczne. W codziennej pielęgnacji zebow bardzo dobrze sprawdza się irygator https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2172  . Dzięki  odpowiednio dobranemu ciśnieniu (jest az 10 stopni regulacji) irygator usuwa nie tylko resztki jedzenia ale też osad co przekłada się na kolor zebów. 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk