• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Zaczęty przez marisad, 29 Maj 2018, 13:51:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

mczay

Bardzo ważne w mieszkaniu są ozdoby, które dopełnią wyposażenie wnętrza. Mnie najbardziej podobają się plakaty roślinne, które dodają życia i zastępują też prawdziwe rośliny :) Na stronie: https://posterilla.pl/pl/c/BOTANICZNE/81 można takie plakaty kupić nie drogo. Polecam :)

Tomek Jaroch

Potrzebny sprawdzony architekt wnętrz? Oświęcim to miasto, na terenie którego działa totam studio. To pracownia projektowa specjalizująca się w architekturze wnętrz prywatnych, ale nie tylko. Totam studio zajmuje się także projektowaniem przestrzeni publicznych i komercyjnych oraz zagospodarowaniem terenu.

moderators

Bardzo fajnie, że są tego typu najróżniejsze opcje jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Jakbyście potrzebowali jeszcze namiaru na solidny sklep internetowy oferujący dywany, to zajrzyjcie sobie tutaj https://dywanywitek.pl/dywany - mają bardzo duży wybór.

moderators

Bardzo fajnie, że jest tak wiele różnych opcji wyposażenia wnętrza. Z tego co wiem, to ostatnio bardzo wiele osób decyduje się na przykład na tego typu tapety dekoracyjne https://innetapety.pl/tapety-marburg - Marburg to solidna sprawdzona marka.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk