• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wrotki czy łyżworolki dla wnuczki?

Zaczęty przez starak, 16 Cze 2018, 11:09:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Jak wam się wydaje, co będzie lepszym pomysłem na 10latki? Wrotki czy łyżworolki?

karima

uważam, że rolki. Ja zaczynałam jazdę na rolkach właśnie w wieku 10 lat. Takie dziecko z pewnością już sobie poradzi. Poza tym, rolki są chyba bardziej modne :) więc dzieciak pewnie bardziej się ucieszy :)

Mama4455

Moja 9 letnia córka ma i to i to. Modne są teraz wrotki. Dzięki rolkom umie też na łyżwach jeździć.

trezors

18 Cze 2018, 09:02:36 #3 Ostatnia edycja: 19 Cze 2018, 09:00:35 by trezors
Rzeczywiście, chociaż z drugiej strony to zależy kto co lubi. Bo wrotki też są fajne, wymagają trochę innej techniki jeżdżenia. O ile w przypadku łyżworolek odpychamy się bokiem, o tyle w przypadku wrotek, odpychamy się przy pomocy specjalnych elementów znajdujących się w przedniej części.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://www.sportbody.pl/

gwendolina

20 Cze 2018, 09:59:18 #4 Ostatnia edycja: 13 Lip 2018, 14:24:11 by gwendolina
Cytat: starak w 16 Cze 2018, 11:09:34Jak wam się wydaje, co będzie lepszym pomysłem na 10latki? Wrotki czy łyżworolki?

I wrotki i łyżworolki będa odpowiednie :) Najlepiej jest podpytac się dziewczynkę o czym marzy. Jesli dziecko nie wie to mozemy samodzielnie zdecydować. Wydaje mi się, ze jednak o wiele łatwiej o równowagę na rolkach i wbrew pozorom łatwiej można się na nich nauczyć jeździć.

Jeszcze proponowałabym zastanowić się nad elektryczna hulajnogą. Nie jest to takie drogie, a w ostatnim czasie takie hulajnogi to hit. Dobre ma firma Xiaomi.  https://www.fostertechnologies.pl/pl/c/Hulajnogi/190
Rodowita mieszkanka

miranda0

Na początek chyba lepsze, bezpieczniejsze będą wrotki. Ja bym chyba poszła w tym kierunku. Rolki można kupić za jakiś czas, jak już wnuczka lepiej poczuje się na jakichkolwiek butach z kółkami :)

daga3ka

na początek chyba lepsze będą wrotki. Choćby z tego względu, że troszkę bardziej stabilne. Chyba, że wnuczka jeździła już na łyżwach to łyżworolki też mogą być.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk