• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kostium kąpielowy ciążowy

Zaczęty przez Aniaa888, 28 Cze 2018, 17:18:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Aniaa888

Witam
Gdzie w Suwałkach dostanę ciążowy strój kąpielowy?

też z Suwałk

I po co? Naleje ci się wody i utopisz dzieciaka.

Jaaaak

Wg mnie takie kostiumy kobietom w ciazy nie sa potrzebne,bo kapiele I slonce,jest niewskazane.

inga

kto was pyta o rade. Po co zabierać głos jak nie macie nic do powiedzenia. Ja ok. roku temu nie znalazłam w Suwałkach. Ostatecznie kupiłam na allegro

gwendolina

04 Lip 2018, 07:33:24 #4 Ostatnia edycja: 24 Lip 2018, 11:10:33 by gwendolina
W sklepach stacjonarnych pewnie coś będzie ale wybór takich kostiumów będzie ograniczony Sama jak byłam w ciązy to miałam spory problem ze znalezieniem na siebie czegoś fajnego (kobiety w ciązy są tutaj dyskryminowane). W koncu zamowiłam strój przez internet. W sieci jest ich o wiele, wiele więcej. Jasne,ze mozesz się obawiać czy będzie pasował czy nie ale są sklepy, które oferują darmową dostawę i zwrot kurierem, tak więc w takim przypadkku praktycznie nie ryzykujesz. Jesli nie będzie pasował albo po prostu nie bedzie Ci się podobał to bez kosztów wymienisz albo oddasz.
Piszę tutaj na przykład o sklepie Answear.  https://answear.com/p/szorty-2382-k.html
Rodowita mieszkanka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk