• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Depilacja laserowa

Zaczęty przez gwendolina, 05 Lip 2018, 10:39:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

gwendolina

chciałabym was sie zapytać czy depilacja laserowa jest niebespieczna, czy napewno usuwa w 100% owłosienie?
a po takiej depilacji odrastają włosy?
Rodowita mieszkanka

emily

W ostatnim czasie depilacja laserowa stała się bardzo popularna i nawet wśród znajomych słyszę, że coraz więcej osób decyduje się na zabieg. Sądzę, że jest to bezpieczna metoda, bezinwazyjna, nie powoduje uszkodzeń czy podrażnień skóry także może więc być wykonana nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy i strefa bikini. Muszę przyznać, że sama rozważam takie rozwiązanie w salonie depilacja.pl. Słyszeliście o tej sieci gabinetów? Sprawdzałam cennik depilacji i ceny w zależności od różnych pakietów wydają mi się w porządku.


nutelka

05 Lip 2019, 07:33:34 #2 Ostatnia edycja: 21 Lip 2019, 10:51:31 by nutelka
Cytat: gwendolina w 05 Lip 2018, 10:39:06chciałabym was sie zapytać czy depilacja laserowa jest niebespieczna, czy napewno usuwa w 100% owłosienie?
a po takiej depilacji odrastają włosy?

Tak, o ile jest to odpowiedni laser. Polecam laser light sheer. Urządzenie to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.  Niekoniecznie polecam ipl z uwagi na to, ze jest to depilacja światłem oraz nie bedzie w stanie usunąć wszystkich włosków na zawsze. Włoski na pewno odrosną.
http://uroda-nasza.pl/gladka-skora-bez-owlosienia-marzenie-stalo-sie-osiagalne/
 Przy dokonywaniu prawidłowego wyboru parametrów do zabiegu bierze się pod uwagę kolor włosa i kolor skóry - im większy kontrast tj. im jaśniejsza skóra i ciemniejszy włos, tym lepszy efekt depilacyjny. Depilację laserową można przeprowadzić na nieomal całym obszarze ciała.

kaczorgigant

Depilacja laserowa jak wiadomo, polega na naświetlaniu skóry wiązką światła pochodzącego z lasera. Cebulka włosa zostaje zniszczona przez co wzrost włosa zostaje zahamowany. Przed przystąpieniem do zabiegu warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Możesz też poczytać więcej na temat depilacji laserowej na https://www.arte24.pl. Tam znajdziesz informacje jak należy przygotować się do zabiegu, jak on przebiega i jak należy postępować, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk