• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

okulista

Zaczęty przez Katie, 08 Sie 2018, 16:57:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Katie

Kochani,
rozważam zabieg laserowej korekcji wzroku.
podpowiedzcie czy warto do Białegostoku do dr. Michnowskiego (dobry sprzęt i raty)
czy może gdzieś dalej ?
Ktoś coś ?

Kubaaa

Witam - polecałbym Ci jednak większe ośrodki medyczne. Uważaj tylko na to, co w wielu z nich jest pomijane - test w kierunku ZSO, które w wyniku chirurgii refrakcyjnej często ulega pogłębieniu. Jeśli do tej pory nie cierpiałaś na przesuszenie oczu powinno być Ok. Ja wykonywałem zabieg w Warszawie

Monikka

Ja robiłam zabieg w jednym z dwóch najbardziej znanych ośrodków w Warszawie. W obu można liczyć na okresowe promocje, raty oraz płatność kartą. W białymstoku sprzęt podobno jest wypożyczany. Polecam zdecydowanie większy ośrodek - chociażby ze względu na liczbę wykonywanych zabiegów.

titanic

Ja zawdzięczam wzrok dr. Michowskiemu z kliniki w Białymstoku, bo byłam juz w kilku miejscach, okuliści nie widzieli dla mnie szans na operacje korekty wzroku. Po wizycie u doktora usłyszałam ze jest cień szansy na sukces- a jak sie już okazało po zabiegu wszystko było ok, i dzięki temu zabiegowi czuje ze nie ma dla mnie już żadnych ograniczeń- szczególnie okulary!

prawda

To prawda, ja też polecam dr. Michnowskiego, lekarz starej daty i dzięki temu bardzo dokładny i skrupulatny.

mojaczek

Ja nie korzystałem z usług doktora Michnowskiego, ale moja mama do niego chodzi na badania i wiem ze on bardzo jest oddany swojej pracy. Mama juz chyba z 3 koleżanki przyprowadziła do lekarza i każda jest niz oczarowana.

BARBA

Jesli szukasz dobrego okulisty, to ja jako pacjentka z wieloletnim stazem badan- mam wade wrodzona, to jesli masz blisko do Białegostoku, to polecam dr. Michnowskiego. Mam juz o nim opinie bo bardzo mi pomógł dzieki dobrze dobranym soczewka, a wczesniej przy zle dobranych u innych specjalistów, miałam ciagłe bole głowy. Teraz juz widzę lepiej i czuje się lepiej, Polecam.

Buła

To prawda jeśli chodzi o ta cześć Polski- to ponoć doktor Michnowski jest najlepszy.

Lauukk

Okulary okularami, ale wydaje i się, że w wielu sytuacjach są trochę niepraktyczne. Na pewno o wiele lepszym rozwiązaniem, szczególnie dla osób bardziej aktywnych fizycznie będą dobrej jakości szkła kontaktowe - https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe . Przynajmniej takie jest moje zdanie, ale sądzę, że sporo osób będzie miało podobne.

nutelka

22 Lip 2019, 14:12:06 #9 Ostatnia edycja: 01 Sie 2019, 08:15:36 by nutelka
Oj nie wiem czy zdecydowałabym sie na laserową korekcje wzroku. Coś takiego wydaje mi się jednak dość ryzykowne. Jest to jednak wzrok.

Dobrze dobrane okulary znaczą dużo.  Polecam wybrać się do salonu w którym jest możliwośc wykonania badania wzroku przez technika optometrystę . Takie badanie jest o wiele dokładniejsze niż badanie wykonane u lekarza okulisty ( no nie oszukujmy się -  wielu takich specjalistów robi badanie po łepkach).

Polecam sieć trendy opticians, maja swoje salony ale również i sklep online. Obecnie mają naprawdę dobre promocje.  https://trendyopticians.pl

moderators

Ja się chyba w końcu wybiorę.

Raceman

Ja od dłuższego czasu noszę soczewki od https://coopervision.pl/ i sprawdzają się doskonale. Polecam jeśli chcecie zadbać w odpowiedni sposób o swój wzrok.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk