• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Poziom czystości w naszym mieście

Zaczęty przez czarnota, 06 Wrz 2018, 07:37:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

czarnota

Jak oceniacie poziom czystości w naszym mieście. Mam na myśli pracę służb porządkowych... gęstość śmietniczek i generalnie czystość ulic, parków itd...

bursky

06 Wrz 2018, 12:25:33 #1 Ostatnia edycja: 26 Wrz 2018, 09:18:05 by bursky
Nie jest źle, chociaż zawsze mogłoby być lepiej :)
Generalnie działa się tak, jak budżet na to pozwala. Rzeczywiście przydałoby się zakupić trochę sprzętu, nowoczesnego sprzętu do czyszczenia powierzchni, ulic w reprezentacyjnych częściach miasta, ale nie tylko - ale są to pewne koszta, a jak wiadomo budżet musi się spinać.
Mogliby zainwestować w takie zamiatarki: https://www.asc-pro.pl/sklep/zamiatarki/
do sprzątania ulic.

annasd

czysto, zielono, kosze są rozstawione w odpowiednich odległościach także śmieci na ulicach powinno być mało.

bs

Po pierwsze trzeba wprowadzić zasadę, że przed lub po koszeniu trawy zbieramy śmieci z trawników. Bardzo kłuje to w oczy na głównych ulicach np.: Reja. Dobrze by było w czasie gdy opadają owoce z drzew owocowych na chodniki od czasu do czasu je zgarnąć

bs

Brygady sprzątające powinny częściej pracować na głównych ulicach np Reja ,Pułaskiego, jeżeli brakuje na to pieniędzy to zlikwidujmy straż miejską

Marcin 000

Przydał by się jakiś kosz przy stawach Żwirek pod Krzwólką. Ludzie śmiecą na potęgę, ale prawda też taka, że nie ma gdzie puszki czy butelki wyrzucić.
Nie musi być nawet kosz, wystarczy worek na trzech żerdkach i już będzie czyściej. Sprzątanie świta raz na rok to za mało.

też z Suwałk

Jestem zadowolony z czystości w mieście. Jedno co mi się nie podoba to zarośnięte krawężniki trawą od kilku lat.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk