• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Taksówkarze święte krowy

Zaczęty przez tenSam, 04 Wrz 2018, 21:29:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

tenSam

Dziś przytrafiła mi się nietypowa sytuacja - taksówkarz blokujący przejazd. Foto w załączniku. Taxi przyjechało oczywiście pod samą bramę wjazdową bez zamiaru wjazdu zamiast stanąć gdzieś z boku.
Ludzie wysiedli a auto nie chciało odjechać. Cofnąłem się trochę do tyłu żeby mógł wycofać i się minąć ale chyba przerosło to kierowcę. Odjechał trochę do tyłu i tak stał. Akurat wychodził sąsiad widząc co się dzieje polecił dzwonić na policię. Poinformowałem taksówkarza, że jak nie odjedzie dzwonię na policję - nic go to nie ruszyło. Myślę spoko, dzwonię - w trakcie rozmowy z policjantem taksówkarz wycofał i odjechał.
Porażka co się dzieje. Nigdy z tego radia taxi nie skorzystam.

tenSam

nbv

abcd

Karol85

Radio Wigry staje wszędzie. Nawet na zakazach i w miejscach gdzie inne korporacje są dosłownie wywalane przez patrole policji. Pracowałam kiedyś w miejscu gdzie ludzie często prosili o wezwanie taksówki. Zamawiałam specjalnie z innej korpo, bo Wigry potrafiły stać pod wejściem jak święte krowy mimo że nikt ich tam nie prosił i czekać na klienta.
Chciałam dogadać się z tańszą korporacją ale usłyszałam że nikt nie może tam stawać bo 1. dostaną mandaty, 2. Wigry i tak im nie pozwolą.
Co to kurde jest? Monopol?
Fakt że było to kilka lat temu, może część kierowców się wykruszyła, ale młodzi też są nieźli. Objazdówka w koło miasta bo wsiada laska na dworcu z torbami. Po awanturze (z dworca na Kowalskiego 25 minut...) łaskawie nie wziął pieniędzy. Szkoda słów.

123

Zawsze mozna empekiem albo spacerkiem albo trzeba patrzec do kogo wsiada sie.

Klijent

Tam w tym radiu to większość to emerytowani policjanci
-radio wigry
 >:(

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk