• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

szukam sprzętu do firmy

Zaczęty przez szumuszumi, 26 Wrz 2018, 19:33:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

szumuszumi

26 Wrz 2018, 19:33:08 Ostatnia edycja: 29 Wrz 2018, 21:28:21 by szumuszumi
Witajcie, poszukuje do swojej firmy sprzętu jakim jest odciąg trocin . Nie ograniczam się do żadnej konkretnej firmy, ale szukam czegoś naprawdę dobrego. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Misia34

Oprócz odpowiedniego sprzętu w każdej firmie przyda się również nowoczesne oprogramowanie. Zobacz sobie ofertę firmy Primesoft na stronie http://www.primesoft.pl/. Dostarczaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw, które ma za zadanie ułatwić pracę, zajmują się oni już od wielu lat, więc na pewno będą Ci mogli coś fajnego zaproponować ;)

bezowa

Może sprecyzujesz nieco dokładniej, co to za firma i czego tak naprawdę potrzebujesz? Wiem, że wiele firm korzysta dodatkowo z terminali, które usprawniają procesy logistyczne w firmie. Możesz sprawdzić na przykład terminal Zebra MC67 cena - mam nadzieję, że to będzie dla ciebie dobry wybór.

wikotor

Zgadzam się, że do sklepów i wszędzie tam gdzie klienci dokonują płatności (również w firmach kurierskich) odpowiedni terminal do płatności kartą i płatności zbliżeniowych to konieczność. Zapoznajcie się z tymi urządzeniami w tym zakresie https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali/marki-terminali/verifone jeden z czołowych producentów a PayTel polecany dostawca. Biorą udział w programie Polska Bezgotówkowa również.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk