• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pan Renkiewicz czy wygra wybory co sądzicie?

Zaczęty przez Wesolykolega, 16 Paź 2018, 18:58:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wesolykolega

Jak myślicie czy Pan Renkiewicz wygra wybory na Prezydenta Suwałk? Kto według Was jest największym zagrożeniem?

Lolitek

batonik

Max Kolonko

Wygra na 100 % tylko niech zastępce zmieni od spraw gospodarczych bo człowiek jest "dziwny". Tyle w temacie. Powodzenia Panie Czesławie!

Urzędniczka

Renkiewicz Prezydentem, Sidorek do spraw oświaty, Pan Gorlo od spraw gospodarczych!!! Tak bym to widziała!!!

Stefan7

Ja bym widział Sieczkowskiego na stołku od spraw gospodarczych człowiek o wysokiej wiedzy ds.finansów publicznych. Więc dla mnie skład powinien być: Renkiewicz, Sidorek , Sieczkowski.

witalis

prosze cie stefan...nie wiesz co mowisz, temu miastu naprawde potrzeba przewietrzenia

Jacek Kornik

No to będzie jeden wywalony i będzie dobrze.Pan Renkiewicz dobrym jest gospodarzem, Pani Sidorek też dobrze zajmuję się Swoimi tematami a 3 pozostawiam bez komentarza. Pan Sieczkowski lub Pan Gorlo na tym stanowisku to byłby dobry wybór. Przynajmniej by patrzył na ręce dla całej reszty ekipy czy przypadkiem nie kombinują.Zobaczymy jak będzie.Wybory już za kilka dni.

ragazza

Jestem za Sieczkowskim jako wice. A za 5 lat wygra wybory!

Biznesmen

Popieram wybór Pana Renkiewicza, ale tylko pod warunkiem jeśli zmieni Pana Kurzyne! Sieczkowski na zastępcę Prezydenta ds. gospodarczych

Gosia samosia

Jestem za tym ,aby zrobić pewne zmiany. Dobrze byłoby gdyby troszkę się zmieniło . Jestem za tym , aby wymienić Pana Kurzynę-dobrze by to zrobiło na wizerunku Pana Renkiewicza!

Kropelka wody

Sieczkowski na Prezydenta!!!! Dajesz ,dajesz nie poddawaj się.

Anka K.

W wielu kręgach słychać , że Pan Kurzyna pójdzie na zieloną trawkę po wyborach...co przyniesie nam nowe rozdanie przekonamy się już wkrótce.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk