• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jakie perfumy podobają się dziewczynom

Zaczęty przez comfort, 19 Paź 2018, 09:50:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

comfort

Panowie jakich perfum używacie na co dzień? Szukam czegoś długotrwałego ale podobajacego się również płci przeciwnej :)

Aga 000000

Geralt287

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym co podoba się dziewczynom to zajrzyj tutaj http://www.uwodzenie.org/ - nauka uwodzenia :)

romzor

A gdzie kupujecie zapachy? Macie jakieś sprawdzone sklepy?

nutelka

03 Gru 2019, 12:44:53 #5 Ostatnia edycja: 10 Gru 2019, 11:48:07 by nutelka
Mania Perfum https://mania-perfum.pl/pl/promocje  ma dobre promocje, przynajmnie nie narzucają sobie takiej duzej marży jak stacjonarne sklepy z perfumami ( w których ceny są totalnie zawyżone).
Na punkcie perfum mam bzika :D Kiedys czesto przesiadywalam na forum o perfumach w portalu gazeta.pl Czytalam o skladnikach perfum nocami a w ciagu dnia maniacko przegladalam oferty na allegro aby kupic cos taniej. :D Czesto bylo tak, ze jak jakis zapach mi sie znudzil totalnie to sie wymienialam z kims przez neta na inny zapach albo sprzedawalam koms i tak na okraglo. :? To bylo straszne uzaleznienie :twisted: Pewnego dnia zauwazylam, ze pólka aż się ugina od buteleczek, na szczescie udalo mi ochlonac, ostatecznie sprzedalam wiekszosc i staram sie o tym nie myslec, zostawilam sobie tylko pare buteleczek :wink:

Na dzien dzisiejszy najbardziej podoba mi się Issey Miyake l'eau d'issey oraz Ch.Dior Addict.
Z meskich zapachow nie przyhodzi mi nic do glowy, aktualnie moj chlopak uzywa Hugo Boss Aqua Elements, fajny zapaszek.

Asterixo

Panowie, przede wszystkim nie ma co rozglądać się wśród jakichś super tanich zamienników za parę złotych. A to dlatego, że nawet jeżeli traficie na ładny zapach to trwały nie będzie. Zwietrzeje zanim dotrzecie na spotkanie, a więc wrażenia nie zrobicie. Jeśli chcecie kupić porządny produkt, o niebanalnej kompozycji, myślę że w e-perfumerii Perfumy.pl na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja kupiłem tam m.in. perfumy montblanc exsplorer i dior . Teraz planuję kolejne zamówienie, ponieważ zauważyłem spore zniżki na markowe kosmetyki.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk