• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

biuro rachunkowe

Zaczęty przez bogcial, 24 Paź 2018, 17:11:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

bogcial

24 Paź 2018, 17:11:11 Ostatnia edycja: 25 Paź 2018, 13:54:54 by bogcial
Hej. W związku z tym, iż niedługo będę kończyć współpracę z dotychczasowym biurem rachunkowym, chciałam się doradzić https://calendaria.com.pl/o-nas-biuro-rachunkowe-calendaria.html . Jak uniknąć błędów przy wyborze biura rachunkowego? Na co zwracać uwagę? Nie chce znów, by to był niewypał.

Barbara1977

Najważniejsze to sprawdzić wiedzę czy biuro jest na bieżąco że zmianami. Zasięgnąć opinii kogoś kto rozlicza się w danym biurze. I nie radzę skreslac młodych biur na rynku. One często starają się bardziej aby klient był usatysfakcjonowany współpracą.

Misia34

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe w końcu się zdecydujecie, na pewno warto wdrożyć w firmie jakieś nowoczesne systemy do zarządzania dokumentami, które przyspieszą i uproszczą różne procesy księgowe. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z ofertą firmy Primesoft, która właśnie takich systemów dostarcza, polecam ;)

elma22

Ja tutaj w internecie znalazłam Biuro Rachunkowe w Mysłowicach MDA Consulting Group i dowiedziałam się o nich sporo pozytywnych opinii. Także jak chodzi o mnie, to planuje się właśnie do nich zgłosić. Bo zależy mi na profesjonalizmie i na tym, aby wszystko odbywało się terminowo, zgodnie z przepisami itd.

agatha22

Ja też właśnie chce otworzyć tego typu biznes... Ale nie wiem co z biurem  - czy lepiej wynająć, czy lepszą opcją będzie    warszawa biuro wirtualne  https://www.jerozolimskie89.eu/   ? Co wy na to? W sumie nie potrzebowałabym przestrzeni dla siebie, bo w domu  / zdalnie wykonywać większość działań... A wy co radzicie?

pola09

Możecie też zajrzeć sobie tutaj https://intaxo.pl/ksiegowi/lubuskie/gorzow-wielkopolski , bo nie brakuje tam ciekawych ofert dotyczących właśnie księgowości.  Tam możecie znaleźć dobrego specjalistę i to  nawet niedrogiego, który poprowadzi wasze rachunki, rozliczenia sprawnie i  zgodnie z wytycznymi.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk