• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

DROZYZNA

Zaczęty przez zzz, 03 Lis 2018, 06:17:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

zzz

jak na takie miasto wszedzie tu drogo od lekow po spozywke drozej niz w wiekszych miastach wiele rzeczy mozna spokojnie zamawiac nawet z przesylka , niech robia konkurencji wiecej

Bry

Otwieraj biznes sprzedawaj taniej, badz bogaty!!

LOL

@zzz podaj jakieś racjonalne przykłady,że "wszystko" jest drożej niż w większych miastach.
Napisałem racjonalne bo mam na myśli to,że chyba w prawie każdym mieście raz masz cukier czy co innego najtańsze w w jednym ze sklepów i tak naprawdę bardzo trudno jest ocenić biorąc pod uwagę swój czas jak zrobić optymalnie cenowo zakupy.

Ale masz rację,że to jest przyszłość aby było jak najmniej pośredników a ceny wszystkich produktów były z każdego sklepu aktualizowane online na bieżąco.

@Bry fajnie jest się pomądrzyć ale zauważ,że jak masz jeden sklep w jednym mieście to praktycznie hurtownicy mogą Ci wszystko narzucić. Inaczej jest w przypadku tak dużych sieci jak np. "Biedronka" gdzie to ona paradoksalnie może podyktować producentom za ile sprzedadzą swoje produkty.

Tak czy inaczej ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości,że inflacja oficjalnie podawana jest wiele mniejsza od prawdziwej i to nawet zakładając,że u nas nie sprzedaje się mięsa z ASF i masło u nas jest prawdziwym masłem

gwendolina

05 Lis 2018, 07:11:20 #3 Ostatnia edycja: 29 Lis 2018, 16:44:30 by fresh
No coz. Wszystko drożej i ma to związek z inflacją. I nie ma tutaj znaczenia czy kupujesz w dużym mieście czy w mniejszym. Ba,  życie w większych miastach jest o wiele droższe niż życie w Suwałkach bo musisz o wiele więcej zapłacić za mieszkanie. Czy rachunki równięż są wyższe.

Kupować przez neta można i przez internet i stacjonarnie.....Sama bardzo dużo rzeczy kupuję przez internet. Bo jest wygodniej i taniej
kosmetyki
ubrania
ostatnio nawet dekoracje do mieszkania.....
Rodowita mieszkanka

też z Suwałk

To było do przewidzenia. To sukces Morawieckiego i rządzących. Niby budżet na plusie i odzysk VAT-u jak nigdy wysoki a ceny tylko rosną wprost z podatkami ukrywanymi jak tylko się da. Proponuję większe poparcie rządzących a będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam klakierów od 500+. Cieszcie się ludzie z chyba już 320zł zamiast 500 siły nabywczej.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk