• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zawieszenie konta w banku

Zaczęty przez trezors, 11 Lis 2018, 10:39:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

trezors

Hej Mam taki problem, od jakiegoś czasu nie pracuje i zastanawiam się czy można zawiesić konto w banku ? Np na 2-3 miesiące zamiast zamykać i niedługo znowu zakładać nowe? Nie będę płacić bankowi za konto którego nie używam chwilowo;p

pitt

a po co wogole miec konto za ktore se placi jak jest wiele kont darmowych ? najlepiej isc polskoscia i zalozyc konto w polskim banku jak tokaczynski mowi o polskosci i tenze bank niezle kasuje za prowadzenie konta a jeszcze lepiej jak sie chce kredyt mieszkaniowy co za obluda i chamstwo

czarnota

12 Lis 2018, 10:47:28 #2 Ostatnia edycja: 02 Gru 2018, 10:12:38 by czarnota
Miałem to samo napisać.Jaki jest sens utrzymywania konta za które trzeba płacić, skoro masz bardzo wiele kont darmowych. Z które nie musisz płacic. Jak nest konto w nest banku https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/
0 zł karta
0 zł prowadzenie konta
darmowe przelewy do innych banków
i darmowe wypłaty z bankomatu

Poza tym z tego co wiem to nie ma czegoś takiego jak zawieszenie konta. Albo masz konto albo je zamykasz i potem ponowie otwierasz

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk