• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Osocze bogatopłytkowe na skóre głowy

Zaczęty przez czarnota, 15 Lis 2018, 09:57:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

czarnota

Niestety ale z wiekiem widzę u siebie ubytek włosów.Orientujecie się czy zabieg z osoczem bogatopłytkowym będzie w stanie odwrócić łysienie?

nutelka

15 Lis 2018, 13:27:11 #1 Ostatnia edycja: 14 Gru 2018, 10:37:13 by nutelka
Osocze bogatopłytkowe podane w skórę głowy sprawia, że włosy stają się grubsze, mocniejsze i mniej łamliwe. Stopniowo zmniejsza się także ich wypadanie, a nowe odrastają szybciej.
 http://chirurg-plastyczny.com.pl/do-czego-wykorzystywane-jest-osocze-bogatoplytkowe/
Warunki to

brak łysienia bliznowacejącego
wyregulowanie hormonów
oraz cykl zabiegów bo jeden zabieg wiele nie da

Najlepiej byłoby się w tej sprawie skonsultować z dermatologiem. Niech dermatolog oceni na ile zabieg będzie w stanie przynieść dobre efekty.

btr

niestety wiekszość ktorzy sie poddawali temu zabiegowi nie  stwierdzili wyraznej poprawy , jest jeszcze drozszy zabieg komorek macierzystych z krwi ... są leki ktore sprawiaja odrost wlosow to leki o ktorych nie przypuszczano ze moga miec takie dzialanie jako skutek uboczny poniewaz jeden z nich to na odrzut przeczepow narzadow , a drugi na osteoperoze. Ponadto Koreanczycy oglosili ze sa bliscy wynlezienia leku , ktory zadzialal na myszach

wikotor

Na pewno warto próbować, zależy czym to wypadanie jest spowodowane tak naprawdę. Osocze bogatopłytkowe ma różne zastosowania i wiele pozytywów w temacie czytałem, na skórę głowy też z powodzeniem się stosuje. Nie wiem tylko po jakim czasie widać efekty, kiedy włosy zaczną mniej wypadać i odrastać. Można spróbować do tego czasu chodzić w peruce? w sklepie https://perukikrakow.pl/ można dopasować taką z włosów naturalnych. 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk