• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jak długo utrzymuje się zabieg botoksu

Zaczęty przez nutelka, 16 Lis 2018, 13:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

nutelka

Czy ktoś może miał botoks?

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

gwendolina

17 Lis 2018, 17:22:09 #1 Ostatnia edycja: 30 Lis 2018, 11:49:00 by gwendolina
Efekt działania pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez ok. 4-6 miesięcy. Zabieg wówczas powinniśmy powtórzyć. Każdy kolejny zabieg można wykonywać po dłuższym czasie bo mięsnie odzwyczajają sie od kurczenia. Poza tym dużo tutaj zalezy od mimiki naszej twarzy. Jedna osoba moze wykonać zabiegi rzadziej, druga musi wykonywać o wiele częściej.
 Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której podano zastrzyk. Tak wiec w porównaniu do innych zabiegów,jest to zabieg bardzo bezpieczny. Jest kilka przeciwwskazań ale lekarz powinien Cię zapytać o nie wcześniej :) https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/jak-dlugo-dziala-toksyna-botulinowa/
Rodowita mieszkanka

EssieRios

Naprawdę chcę wiedzieć W jaki sposób witryna się indeksuje i większość informacji na jej temat wystarczy do wyjaśnienia?

kamcia

Właśnie ze względu na czas trwania tych efektów, porzuciłam tę metodę. U mnie nie było tak książkowo, bo niekorzystne zmiany zauważyłam już po 3 miesiącach. W związku z tym zaufałam rekomendacjom Natalii Siwiec i postanowiłam spróbować, jak zadziałają na moją skórę kosmetyki naturalne od Calluna Medica. Oby były skuteczniejsze. Chociaż patrząc na cenę, jaką za nie zapłaciłam i darmowa wysyłkę, to i tak warto

eksperymentalna2

Długość utrzymywania się efektu po zabiegu botoksu utrzymuje się w zależności od tego jak został wykonywany oraz zależy od samego pacjenta.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk