• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jakie ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy

Zaczęty przez starak, 23 Lis 2018, 08:24:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Dla młodego kierowcy, który nie dawno zdał prawo jazdy i kupił swój pierwszy samochód. Które towarzystwa ubezpieczeniowe mają korzystne oferty dla młodych, nowych kierowców?

Behemot


klint

Oć - wybieraj tam, gdzie jest najtaniej. OC wszędzie są podobne warunki, więc po co przepłacać?


bunecka

tak raczej wskazać jednego ciężko bo to zależy od większej ilości czynników niż tylko staż kierowcy. najłatwiej będzie po prostu sobie to sprawdzić w porównywarce https://kioskpolis.pl/ . wpisz sobie parametry i wyskoczą najtańsze opcje

kryśka

No dokładnie, poprzedniczka ma rację. Dlatego sprawdzi się tutaj porównywarka mubi https://mubi.pl/ , żeby móc sprawdzić ceny różnych ubezpieczycieli i wybrać tę najniższą. Dużo nie trzeba robić, stronka bardzo intuicyjna. Składkę też można opłacić online, duża wygoda :)

trezors

22 Maj 2019, 14:35:53 #6 Ostatnia edycja: 30 Maj 2019, 09:02:53 by trezors
Młodzi kierowcy nie mają lekko, bo rzeczywiście koszta ubezpieczenia w ich przypadku mogą być stosunkowo duże. Po prostu ten kto wylicza wysokość polisy ubezpieczeniowej ma twarde dane z których wynika, że to młodzi kierowcy, w młodym wieku popełnają najwięcej zdarzeń drogowych, doprowadzają do powstawanai pewnych szkód. Czy można coś z tym zrobić? Można szukać u ubezpieczycieli, porównywać oferty, wybierać najkorzystniejszą. W przypadku ubezpieczenia OC głównym kryterium jest niska cena. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://superpolisa.pl/

karol44443

Ja ostatnio trochę przypadkowo znalazłem bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Moim zdaniem każda osoba w tym kraju powinna być ubezpieczona.Jak tak nie ma to są tylko same problemy jak cokolwiek się stanie w życiu.Moja przyjaciółka też tą ofertą się zainteresowała.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk